Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti 6hós babátok is igényli...

A Ti 6hós babátok is igényli a FOLYAMATOS foglalkoztatást? 5 percre nem tudom letenni.

Figyelt kérdés

Szinte egész nap kézben akar lenni,minden érdekli, jókedvű. De amint nem Vele játszok, elfordulok,mást kezdek csinálni, azonnal ordít. Anyum azt mondja hagyjam hogy egyedül játszon. De ha hagyom, képes fél órán át ordítani,leizzad,vörös a feje,nehezen nyugszik még. Valamit rosszul csinálok?

Mit tanácsoltok? Ti hogy csináljátok?


2013. febr. 20. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Hallgass anyukádra, ha nem akarsz egy év múlva megörülni.
2013. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) mostmár 9 hónapos , es nagyon jól elvan egyedül 8 hónapos kora óta :)

Kitartas!!

2013. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem igényelte,ekkor már mászott és állt,eljátszott a földön a játszószőnyegen,előtte sem igényelte 5 hónaposan kúszott azzal volt elfoglalva 4 hónaposan meg kiskutyázott szintén elfoglalta magát.Hagyjad egyedül játszani igaza van anyukádnak,tegyél elé játékokat,tisztában van vele,hogy ha ordít rögtön ott vagy hát használja is,de így nem igazán fogsz mellette semmit csinálni.
2013. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk azt hiszem...

Egész nap ott ülhetnék mellette a szőnyegen,ha rajta múlna.

Már én is teljesen ki vagyok tőle,ahogy felállok a szőnyegről ordít.

Remélem,ha elkezd kúszni,mászni jobb lesz a helyzet,mert ezt már enyhén szólva egy kicsit sok,nem annyira vicces a helyzet. :-)

2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van 3 hós kora óta, most 7 hónapos...kivagyok!
2013. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon jól eljátszott magában is, már 8 hónapos múlt és ez most is így van. Hallgass anyukádra, mert magaddal szúrsz ki.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a babám, egész jól elvan egyedül. Lehet, az a titok, hogy van egy nővére, akivel jó sokat kell foglalkozni. A lányomat ugyan így rontottam el (nagyon nehéz időszak volt), és megfogadtam, hogy a második gyerkőcöt nem fogom.

A helyedben hagynám egy kicsit sírdogálni minden nap (persze az ésszerűség határain belül), és előbb utóbb rá fog jönni, hogyan foglalja el magát!Kitartás!!!!

2013. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
detto ugyanez van nalunk is.A fiam 7 hos,nincs el egyedül 5 percig.Mindig kezben lenne,de 9 kilot nem birok orakig cipelni es amint leteszem ordit vörösödesig,izzadasig.Remelem mihamarabb javul a helyzet.
2013. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is. semmit nem tudok csinálni tőle, ha ébren van. kaptam már olyan tanácsot, hogy kössem a hátamra hordozókendővel... na persze és úgy főjön az étel, meg úgy vágjam a húst.. no comment
2013. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hós a kisfiam de akár egy órát is el van magában. Ha valamit csinálok (pl vasalok) akkor megáll és csak tanulmányoz hogy mit csinálok. De ő alapból ilyen, pl egyedül tud csak elaludni, úgy nem ha simogatjuk vagy az ágyunkban van.
2013. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!