Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szopizik a baba?

Miért nem szopizik a baba?

Figyelt kérdés
Pár napja hirtelen abbahagyta a szopizást az 5 hónapos csecsemóm, nem tudom miért!!! Hiába teszem mellre, nem kér. Próbáltam úgy hogy bekentem a bimbómat bébi étellel (tökös-almás), de csak azt nyalogatta le, tejcit nem kér. Mi lehet az oka?

2014. okt. 15. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz? Nekem akkor volt ilyen.
2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak sem kellett a cici, az első mensi alatt.
2014. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor utasította el a babám a szopit amikor 7 hónap után megjötte a menzim,és végleg le is szokott a ciciről.
2014. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

érdekes ekkor a szervezet "rossz"tejet termelhet, amit a baba elutasít?

és aki lefeji és csak azért is..?

2014. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


Nekem a menstruáció visszatérte előtti hónapban is volt pár nap mikor nem akart enni. Akkor már sejtettem, hogy valami készül. Következő hónapban megjött és onnantól kezdve szép lassan el is apadt a tejem. Állítólag ilyenkor megváltozik a tej íze, csökken a mennyisége és az anyuka illata is más lesz.

2014. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akartam is írni, hogy lefejtem és cumisüvegből adtam, mivel nem kellett a cici. És nem itta meg a cumisüvegből sem. Tápszert kellett adnom neki, mert a lefagyasztott tejet sem itta meg soha, sajnos.
2014. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van olyan gyerek, aki egyszerűen "elválasztja magát". Esetleg próbáld neki lefejve adni, hátha úgy megeszi.

(Az én lányom három hónapos korától nem akart szopni, de cumisüvegből megissza azóta is. Most múlt 19 hónapos).

2014. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kostold meg a tejed ízét és megtudod miért nem szereti már. lehet visszatér rá.
2014. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!