Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 3 honapos! Nem szeret...

Fiam 3 honapos! Nem szeret setalni a babakocsival mit tegyek. A lakásba abban van es napközben abban is alszik szereti de amint setalunk 10 percet sír. Mit csináljak megszokja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Talán otthon nem kéne babakocsiban tárolni a gyereket. Összezavartad a gyereket...
2014. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kendőben, kenguruban vinni, hátha úgy tetszeni fog neki. Kell a friss levegő, napfény.

Off: miért van a babakocsiban házonbelül?

2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányom se szeretett soha babakocsizni.

Mindenki nyugtatott, hogy majd megszokja, nyugodtan tologassam. Viszont üvöltött, állandóan.

Utána elkezdtem hordozni őt, már amikor tudtam, mert a derekam határozottan alkalmatlan volt erre, de cipeltem a kis valagát sokszor.

Akkor lett igazán jó a helyzet, amikor 10 hónaposan elindult, és akkor lassan, de biztos sétálgattunk.

A babakocsit igen hamar elpakoltuk...

2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ő nem volt otthon babakocsiban soha, csak ha sétáltunk, és ennek ellenére is utálta.
2014. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kis àgyba nem marad meg es nekem is van házi munkám muszály megcsináljam es addig a gyerekkel mit csináljak ha nem a babakocsiba tegyem!
2014. okt. 16. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szoktasd hozzá a kiságyhoz! Nem baj ha sír egy kicsit!
2014. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakd a földre szőnyegre rakj köré színes ártalmatlan dolgokat és nem kell minden nyüszire felkapni.Az a baja h babakocsiban és baromira unja már.Plusz babakocsira is rakj lógó játékokat amiket foghat de nem tud kidobni
2014. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tényleg ne rakd otthon babakocsiba.

okos, megtanulta, hogy otthon akkor teszed bele ha el kell lennie, mint írod is, elalszik benne. mikor sétáltok, nem akarja ezt, pedig nálatok járóka funkciót tölt be.

egyébként gondolom nem szalad még ki a konyhába, szóval nyugodtan tedd le a földre, egyébként is 3 hónaposan már ez a legjobb, mert így erősödik, így fog forogni. babakocsiban nem fog ehhez megerősödni.

játszószőnyeg is neki való, ha meg rákap, akkor főleg fogsz tudni takarítani

2014. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma elkezdjük a kiságyat, hintát, járókat többet használni es a babakocsit meg a kocsi hordozót csak sétára!
2014. okt. 17. 08:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a kendővel jártam így. 2 hetes korától hordozom és mindig elaludt a kendőben. Társította az alvást a kendőhöz. Így, ha nem álmos és beleteszem üvölt, mert ő nem akar még aludni.
2014. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!