Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is nehezen indul meg...

Más is nehezen indul meg babakocsival sétálni?

Figyelt kérdés
10 hetes a babám, de eddig csak 3-szor vittem el babakocsival. Ha ébren van, nem lehet vele elindulni, mert üvölt, amíg a karomba nem veszem. Akkor aztán élvezi a sétát. 2-szer jártam úgy, hogy a gyerek a vállamon végezte, a babakocsit meg fél kézzel toltam. Szerencse, hogy mindig jött arra valami ismerős. Ha alszik, el tudom őt tolni, de az úgy meg nem nagy kikapcsolódás neki, annyi erővel a kertben is tologathatom. Már a következő séta gondolatára is görcsben van a gyomrom. Most meg már olyan érdeklődő, hogy mindent nézegetni akar, ő egyszerűen nincs el fekvő helyzetben ébren. Holnap tervezünk egy kirándulást, de az autósülésében tervezem felrakni a babakocsi vázára, mert úgy kilát, de még így is aggódom, mi lesz, ha megint a vállamon köt ki. Férjem intéz minden bevásárlást, így igazából ritkán kell kimozdulni, de a kicsim szerintem igényelné, mert a lakásban naponta 20-szor körül kell vele nézni, plusz órákig elsétáltat minket a kertben és elmélyülten szemléli a bokrokat, a kutyusaimat, mindent. Ő ki akar látni a babakocsiból.

2014. jún. 8. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyen kicsi volt az enyem is orditott a babakocsiban. Probald ki a hordozot. Ha magadra kotod biztonsagban erzi magat de nezelodni is tud.
2014. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem dönthető a mózes alja? A mienknek 3 fokozatban meg lehet emelni, így kilát. Mi is egyre többször járunk úgy,h a séta elején sír, de aztán megnyugszik. Egyébként sztem neki kikapcsolódás az is, ha alszik. Én legalábbis nagyon örülök, ha alszik egy jót a friss levegőn (mi tömbben lakunk). Menjetek a férjeddel együtt, így könnyebben boldogulsz, ha sír.
2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Julie S ***** válasza:
100%
Ilyenkor jo, ha van hordozokendod. :)
2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van kengurunk, de félek, hogy nem tesz jót a gerincének. Szemben velem nem lesz jó neki, mert nem lát ki. A vállunkon is csak úgy szeret lenni, ha fölötte vagy oldalra kilát. Ha ültetem előrenézve, az meg még nem hiszem, hogy egy 10 hetes babának való:(
2014. jún. 8. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem négy hónapos,de nekem se könnyebb. Vagy elaltatom és úgy indulunk el vagy közvetlenül alvàs/evés után és akkor a hordozót csatolom a kocsira abból kilát. Hazafelé így is sokszor cipelnem kell a karomban mert nem marad el és akkor tolom én is a babakocsit fél kézzel plussz nehezített tényezőként jön még mellettünk a 3,5 évesem,akit szóval navigálok közben és a boltban vett cuccokról még nem is beszéltem amit szintén cipelhetek mert leszakadt alul a kosaram. Szóval kitartàs! Mindig arra gondolok,hogy semmi nem tart örökké és még a karom is formàlom közben, az idegeimre meg magnesium ;-)
2014. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Julie S ***** válasza:
100%
A kenguru nem egészséges, lehetőleg sose használd. Szövött kendővel rengetegféle módon magadra tudod kötni a babád. Szerintem nézz kicsit utána és próbáld ki valahol. Megéri. :) Amúgy van még sokféle hordozó eszköz (pl mei-tai, karikás kendő, csatos hordozó/ssc), ami már 10 hetesen is, vagy majd később lesz jó a babádnak. Szerintem sokkal nagyobb élmény bármelyik, mint a babakocsiban "sétáltatás". Mi nem is vettünk babakocsit és 8,5 hónapja tökéletesen megvagyunk nélküle. Amúgy menetiránynak háttal kb 5,5 hónapos koráig elvolt rajtunk a lányom (nézelődött is, de aztán hamar bealudt), akkor kezdte unni és lassanként elkezdtük háton hordozni. Ott azóta nagyon jól és nagyon sokáig elvan. Ez a facebbok csoport hasznos lehet, ha mégis lenne kedved hordozni a babád: [link]
2014. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt kengurunk, használtuk is párszor, de gyorsan kinőtte, meg nem is volt kényelmes nekem egy idő után így vinnem, nehéz volt. De ebben a korban még nem javasolnám nektek. Hidd el, a babakocsira tett hordozó csodákra képes. Nálunk hónapokig így sétáltunk, élvezte, nézelődött, azelőtt én is úgy voltam, ahogy te. Pedig a mi babakocsink nem volt egyforma a hordozóval, képzelheted milyen bénán festettünk, de nem érdekelt. Kertes övezetben bevállaltam. :)
2014. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!