Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hetes terhes vagyok....

19 hetes terhes vagyok. Milyen meséket olvassak majd a babámnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, úgysem érti meg sokáig. A lényeg a hanglejtésen van.
2014. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7-8 honapos kora elott felesleges.
2014. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább énekelj neki.

[link]

2014. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a kisfiam és az Öreg Néne őzikéje a kedvence. Arra szokott elaludni, de amúgy ha csak annyit mondasz neki, hogy "blablabla" de szépen hangsúlyozol, az is nagyon tetszeni fog neki :)
2014. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éneklés, mondókázás. Pici korban fejlesztés szempontjából a dallam és az ütem a lényeges. Ezeknek később a logikus gondolkodásban van talán jótékony hatásuk. A mese még túl hosszú neki és mivel a szavakat nem érti így most szerintem is korai. Az én kisfiam azt szereti mikor beszélgetek vele.

Mondok valamit, majd kérdezek, várok, mintha válaszolna, majd újra mondok valamit. Pl: Micsoda gyönyörű hosszú szempillád van. Tudod kinek van még ilyen? -----

Apának is ilyen szép hosszú szempillája van. Hol van apa? ----

És amikor várok, néha mondja, hogy eeeee, öööö....

Nagyokat mosolyog rajta. Imádja, ha dicsérem. 2 hónapos.

2014. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!