Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éve vagyok a párommal...

2 éve vagyok a párommal terhes lettem fogamzásgátló mellet. Meg szeretnék tartani de félek hogy baja lessz a babának a gyogyszertől. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt lassan minden gyerek az mellett fogan, szóval ettől félni nem kell.Kérdezd meg az orvost.
2014. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, hogy mi lehet ilyenkor, milyen kockázatok léphetnek fel, már amennyiben felléphetnek és a szerint mérlegeljetek. Már amennyiben ez egyáltalán gondot jelent. Nyilván gyógyszer az gyógyszer, de az orvos azért többet tud az ilyen dolgokról, meg kell vele beszélni. Mert azért elég sok gyerek fogan fogamzásgátló mellett (azt nem firtatom, hogy a többsége miért) és mégis teljesen egészségesen születnek meg azok a babák.
2014. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baja a babának. de az orvos majd elmondja részletesen.
2014. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj semmi baj nem lehet a mai fogamzasgatlókba nagyon keves a hormon..
2014. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kerülhet forgalomba olyan fogamzásgátló, amely az esetlegesen létrejövő terhességet veszélyezteti. Nem lesz baja tőle, nem TUD baja lenni tőle.
2014. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A terhesség első 6-8 hetében a lepényes táplálás megindultáig nincs közvetlen fizikai kapcsolat a magzat és az anya szervezete között. Tehát a tabletta nem befolyásolja a magzat egészségét.

Viszont mindenképp beszélj orvossal!

2014. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ..
2014. szept. 7. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!