Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ide illő, de úgy gondolom...

Nem ide illő, de úgy gondolom érettebb emberek olvassák ezt a kategóriát. Csak szerintem beteges, hogy egy apának merevedése van a babája etetése közben? (bőv lent. )

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fontos és megrázó, kérlek értelmes gondolatokat írjatok..6 hónapos a fiúnk, és két nagy párnát egymásra szoktunk tenni, és így féloldalasan fekszik rajtuk , úgy szoktuk etetni, a lábai pedig az ölünkben van ilyenkor. Tegnap az apja etette, én pedig ültem mellettük..Odanéztem, és láttam, hogy merevedése van..megkérdeztem, mitől. Azt mondta tőlem.. Erre én: hazudsz, rám se néztél, végig a gyerekre koncentráltál. Azt mondta, hogy elmondja, de ki fogom nevetni..elő SZOKOTT fordulni, hogy miközben eteti a gyereket, a kis lábaival a péniszét "gyűri" (gondolom ismerős minden anyának, hogy a gyerek nem mindig marad mozdulatlan etetés közben) és ez rá így, izgatóan hat, és feláll neki..kb. majdnem összeestem, kétségbe vagyok esve.. szerintetek túlreagálom, vagy ez tényleg beteges? Köszi az értelmes válaszokat..
2014. szept. 10. 10:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Én menekülnék a gyerekkel együtt, mert a későbbiekben molesztálni fogja
2014. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
szerintem bármi ingerli a férfi férfiasságát az merev lesz, ezt mindenki tudja, hát elég szerencsétlen a helyzet a biztos,de ez könnyen megelőzhető egy etetőszékkel vagy bébihordozóval. De nem is értem,hogy mért fekszik a baba féloldalasan két párnán? És ha a lába az apjához ér, akkor odébb megy és kész! Teljesen egyszerűen megoldható ez a helyzet!
2014. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is beteges. Én se hagyom pl. gyerekem a cicimet markolássza (persze nem szoptatott koráról beszélek).
2014. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
bocsi, nagyon hülyén fogalmaztam ... csak teljesen össze vagyok zavarodva, hülyeséget írtam. tehát két nagy párna van, és a hátán fekszik félig ÜLŐ helyzetben.. mert még nem tud megülni, és cumisüvegből issza a tápszert, ezért van csak félig ülőben .bocsi !
2014. szept. 10. 10:57
 5/40 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, lehet, hogy rosszul látom, de az is izgatóan hathat az emberer, ha egy teljesen semleges tárgy vagy például a viselt ruhadarab ingerli folyamatosan, ettől még senki nem lesz ráizgulva egy üres farmernadrágra.


Másflől viszont az is eszembe jutott, hogy miért nem fordítja kicsit odébb a gyereket, hogy máshol érje a rúgdosás?


Szóval igen, tényleg jogos az aggodalom.

2014. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
érthető, meg ha férfi lennék, és érezném, hogy ott a gyerek lába, és kezd ingerelni jobb értelemben, kicsit odébb tenném a lábát vagy úgy helyezkednék,hogy ez ne történjen meg.. meg bevallotta hogy ez elő szokott fordulni gyakrabban.. nem tudom most mi tévő legyek ..
2014. szept. 10. 10:58
 7/40 anonim ***** válasza:
48%
És ti amúgy szexeltek?
2014. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%

nagyon sok férfinek az urológusnál is merevedése lesz, pedig nem hiszem, hogy a kopaszodó 60éves doktor úrra izgulnának :)


Ez egy természetes reakció, nem kell többet belelátni szerintem...

2014. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a párod ne etesse szerencsétlen gyereket
2014. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is az jutott eszembe, hogy milyen a szexuális életetek?

Mert ha mostanában drasztikusan lecsökkent az együttlétek száma, akkor tényleg lehet, hogy még a gatyája dörzsölésére is felizgul...


De azért változtathatna az etetési pozitúrán...

2014. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!