Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KI melyik terhes vitamint...

Ágca kérdése:

KI melyik terhes vitamint ajánlja? Elevitre állítólag azért sok a panasz mert a baba súlyát megnöveli. Ez igaz? Nekem főleg arra kéne, hogy picit hízzak terhességem alatt.

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már feltettél egy hasonló kérdést. Az, hogy te hízzál vagy a baba, nem lehet kiválasztani, befolyásolni... Egyél rendesen, sok zöldség, gyümölcs, szedhetsz vitamint, de felesleges ezen ennyit aggódni.
2014. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem-4500grammal született a gyerköc-elsö baba!Köszi inkabb nem...
2014. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2terheségem volt egyiknél se szedtem se Elevitett se Gravidát.Csak Magne B6ot 8.hónaptól már magnézium golyócskákat is szedtem egy hónapig.Nekem a lányaim a nagyobbik született 2800grmal a pici 3200grmal.Én is Hallottam,h növeli a súlyát.Amit kivánsz egyed bátran az utolsó 3hónapba hiztam én is sokat mert akkor a baba is jobban fejlődik nekem ezt mondta a védőnő akkor.
2014. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hipp natalt ittam +folsav + magnézium. 3320gmal született a fiacskám mist 7 hetes :)
2014. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem az Elevitet a terhességem alatt. A kislányom 2880 grammal született 40+6-ra, szóval nálunk nem növelte a súlyát egyáltalán.
2014. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem már az első terhességem elött 2 hónappal és terhesség alatt is. Már 13 hónapos a babám. Most ismét szedtem, mert szeretnénk neki kistestvért. Egyébként már jó ha terhesség elött is 1-3 hónappal szedi az ember a vitamint. Az egészséges táplálkozás ezt nem helyettesíti. Akár youtube-n nézz róla videót Dr. Czeizel Endre előadásában. A kisfiam, 52 cm-rel és 3330 g-al született. Tehát nem lett óriás baba. Kutatással is igazolták, hogy a vitamintól nem lesznek óriásiak a babák.
2014. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az elevit az etvagyat noveli es attol nő meg a baba. de ez minden terhesvitaminra igaz. en elevitet szedtem, nem hanytam nem emelyegtem szorulasom se volt. nekem bevalt. a baba 3600 gral szuletett de 1.5 hetet tulhordtam.
2014. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szedtem= szedem
2014. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 170 cm és 50 kilóval kezdtem a terhessegem 20 hetesen 8 kilót híztam Gravidát szedek! :)
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én semmit se szedtem és 3800 g és 54 cm lett a kislányom.



Amúgy sok ismerősöm szedte és nagy babáik lettek.


Sztem fölösleges tömni magát ezekkel az embernek.

2014. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!