Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet lázas és...

Fogzás miatt lehet lázas és mehet a hasa a 7 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Öt hónapos korában két foga alul kinőtt,azóta semmi.Piros és fehér az ínye,látszik hogy lesz ott vmi,de mikor?Sokáig szenvedhet még szegénykém amíg nem lesz több foga?Tapasztalatok?
2010. jan. 24. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet de azért vigyázz mert nem biztos, hogy a fogzástól van. Figyeld és itasd sokat ha lázas. Ha nagyon megy a hasa vagy 38 fölé megy a láza 2-3 napig feltétlenül lássa orvos.
2010. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak volt hogy 1 hónap alatt jött ki a foga.És igen,járhat lázzal a fogzás de mivel ilyenkor csökken az immunrendszer ellenállóképessége hajlamosak össze szedni ezt-azt.Ahogy más is tanácssolta ha 38 fok fölé megy a láza és 2-3 nap alatt nem szűnik elkell vinni orvoshoz!
2010. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatTMár elvittem orvoshoz emiatt multhéten,úgy tünt rende jött,de most szombaton újra elkezdődött,lázas és megy a hasa.Holnap újra viszem dokihoz.Cak az a baj,hogy a doki nem mond semmit,hogy mtől lehet baja a babámnak.Kérdeztem tőle,hogy a fogzástól van-e,de nem adott egyértelmű választ.Ezért írtam nektek,hogy veletek mi volt?
2010. jan. 24. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk torokgyulladásunk,gégegyulladásunk szokott lenni.
2010. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!