Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen praktikáitok...

Anyukák, milyen praktikáitok vannak, hogy ilyen esős, hideg, borongós időben ne forduljatok be? Mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
én ilyenkor tök ki vagyok a gyerekkel együtt :))) :(
2014. okt. 17. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szval oda nyugodtan be lehet menni már akár egy 6-7 hónaoossal is.
2014. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mekkora a gyerek. Mikor kisebb volt, akkor mondókáztam vele, tornáztattam, én tornáztam (ezt roppant viccesnek találta), labdáztunk, stb. bent. De mi mentünk ki esőben is, mert egyébként iszonyat nyűgössé vált enélkül. Ha elaludt akkor meg próbáltam én feltöltődni, olvastam, beültem a kádba, pihentem én is, néztem egy jó filmet, ilyenek. Főzni és más házimunkákat este szoktam csinálni. Most, hogy már nagyobb, rajzolunk, gyurmázunk, papírból vágunk ki formákat, együtt sütünk, ilyenek.
2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8 hós lányom ilyen borongós esős időben nagyon aluszékony. Ezt kihasználva kitakarítottam a lakást, és még főzni is volt időm. :D
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!