Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz, vagy normális...

Vigyem orvoshoz, vagy normális egy babánál, ha a széklete 1-1,5 hete megváltozott?

Figyelt kérdés
Sokkal szárazabb, nehezebben jön ki és mintha kívül egy feketés-szürkés réteg lenne. Már jó ideje nem kapott új ételt, ugyanazokat eszi, annyi folyadékot fogyaszt. Nem is kér inni. 10 hónapos. Utalhat valamilyen betegségre? Vagy normális ez így?

2014. okt. 20. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a szaga árulkodó lehet és a színe is sok mindent mutat. Az én kisfiam bűzös nyálkás széklete a tejallergia miatti bélgyulladás következménye. A zöld széklet túletetés miatt volt.

De ezek utalhattak volna szalmonella, vagy kampilobakter jelenlétére is.

Amit te írsz, az nekem sima szorulásos kakinak tűnik, egy kis plusz folyadék, alma kipréselt leve vízzel, vagy ilyesmi lehet megoldaná.

2014. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!