Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamérlegetek van?...

Milyen babamérlegetek van? Hány gramm pontossággal mér? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
en a vedonotol kaptam kolcson es nagyon jol mér, bizonyos Soehnle a markaja. kenyelmes is neki hatalmasakat nevet rajra. egyebkent sok helyen lehet berelni is.. ne foglalkozz masokkal, jol fog jonni ha szoptatsz. nekem nagy segitseg volt mert az elso par hetben nem volt eleg tejem es igy mindig tudtam mennyit eszik es mennyit kell potolni, nem ment a csapba a mereg draga tapszer. most 3 honapos, vissza kell.adnom a merleget, de most mar nincs ra szuksegunk. talan emiatt is erdemesebb a berles vagy esetleg hasznaltan venni.
2014. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Brendonos mérlegünk volt és meg voltunk vele elégedve.
2014. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tefal jött be csak. Peidg többet is próbálgattunk.
2014. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél nem vettem, azt mondták felesleges. Amikor hazahoztam a kórházból, a gyerekorvos megkért, hogy béreljek egyet, mert kis súllyal született. 3 hónapig béreltem, össz. 4000 ft-ért. Második gyereknél vettem egyet használtan, sokkal jobban megérte (MOMERT, tálca nélkül 20 kilóig mér, 10 g-os pontossággal).

A második babánál még inkább szükség volt rá, nekem egészségügyi okok miatt elapadt a tejem és még a mérleggel se akarta elhinni a védőnő, hogy 0 g-okat szopik és tényleg azért sír éjjel-nappal, mert éhes, csak undorodik a tápszertől :(

2014. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!