Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor pontosan hányadik...

Most akkor pontosan hányadik héten érdemes 4 D-re menni? Most vagyok 26 hetes doki azt mondta, hogy kb 29 centi,800 gramm (múlt hét csüt-ön mondta, ma töltöttem a 26. hetet)

Figyelt kérdés
Mert mindenhol mást olvasok,Elsőzör azt olvastam 28-32-ig érdemes.Aztán azt hogy 30. héten már túl nagy.
2009. jan. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mehetsz!:) A 27.héttől ajánlott a "látvány" miatt. :)
2009. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a 31. héten voltam másodjára, de nekem kicsi volt a lányom. Mi mindent jól láttunk.

Sztem 29.-30. héten menj!

2009. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már most is mehetsz,lényegében a 12.héttől folyamatosan érdemes minden életszakasz más és más,de a 28-30.hét is jó,mert akkor már ki van kerekedve az arca,a vonásai nem sokkal másabb,mint amilyen lesz a születéskor.Nekem a doki a 28-30.hetet mondta.

Az első gyermekemet a 24.héten néztük nagyon cuki volt de a párom nem sokat vett ki belőle.

2009. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, azt akarom hogy a férjem sokat vegyen ki belőle, mert míg én a 2d-sen is egész jól látok, ő nem, és magamnak is, de főleg neki szeretném az élményt.A másik meg hogy egy alkalmat engedhetünk meg anyagilag, tehát ezért fontos, hogy mikor lesz a legjobb menni.
2009. jan. 19. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
SZia, én múlthéten voltam a 28.héten. Kis husika volt már. Ha gondolod küldök fotót, és eldöntöd, hogy elmentek-e.
2009. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha kérlek küldj, tudsz priviben
2009. jan. 19. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerdán megyek.Megkérdeztem a 12 héttől bármikor lehet én most a 18. héten vagyok állitólag ez az időpont azért jo mert genetikai szürést és a baba nemét is megcsinálják illetve megmondják.Innen kezdve bármikor lehet menni nekem ezt mondták!
2009. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!