Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 5 hetes...

Miért csinálja ezt 5 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Alig lehet megszoptatni, sír tekeri magát rángatja a mellem, nagy erölködések árán jön neki egy két puki. Büfiztetem, meg ilyenkor próbálom megtornáztatni, jön is neki általában kaka, de után sem javul a helyzet a szopit illetően. Mit csináljak? Valaki volt hasonló helyzetben? Meddig lehet így szoptatni, van hogy öt perc után már nem lehet folytatni pedig nem sokat ehetett?
2014. okt. 21. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Éretlen még a kis bélrendszerük, az én babám is ezt csinálta hiába minden praktika, cseppek, torna csak az idő:) használ, türelem és jó esetben pár hét múlva elmúlik. Nálunk olyan 2 hónaposan múlt el. Válthattok esetleg tápszert ha kap azt is, de ez is csak kísérletezgetés. Nálunk a BEBE-ától fájt a hasa a Milumiltól nem, de lehet addigra magától is elmúlt volna.
2014. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hasfájós. nekünk a 3. héten kezdődött, de szerencsére a 8. hétre nagyjából elmúlt.

most le fognak szólni, de nekünk jó volt, hogy van otthon babamérleg. mivel pótolni kellett neki, nem volt elég tejem, és köztudott, hogy az anyatej-tápszer párosítás nem a legjobb a pocaknak. ezért mindig méricskéltem mennyit eszik, és a minimálisra csökkentettem a tápszert, majd el is hagytam, mikor már visszajött a fejéstől a tejem. azzal szinte egy időben a hasfájás is elmúlt.

Tehát én azt tanácsolom, hogy mérd, mennyit eszik, ha keveset, akkor sűrűn szopiztasd - azt mondják ilyenkor jobb ha többször eszik keveset - és törekedj arra hogy ne kelljen neki tápszerrel pótolni. ha keveset eszik reggel, akkor mindenképp fejjél, legalább reggel.

ha esetleg szedsz tejserkentőt, azt is gondold át, hogy pár napig leállsz vele, én is ettem a moremilk-et, aztán mikor abbahagytam kevésbé fájt a hasa. édeskömény van benne, néhány baba nem bírja.

és minden étkezés után legalább két böfit kell várni.

2014. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasfajos, en kisfiam elso hettol az, borzaszto.. az 5-10perc miatt ne aggodj, boven megeszi ami neki kell, az elso percek az aktiv eves idoszaka!
2014. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!