Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keltegetnétek 3-4 óránként...

Keltegetnétek 3-4 óránként egy másfél hetes babát?

Figyelt kérdés

10 napos a kislányunk, már a kórházban is aludt 6-7 órát is. Most is átalussza az egész napot, este van fent kb 2 órát de ennyi az ébrenléti ideje.

Tegnap átaludta az egész délutánt, konkrétan 6 órát aludt, majd másfél óra ébrenlét után 7 órát aludt éjszaka. A doktornő azt mondja hogy keltegessem 3 óránként de tényleg szükség van erre?

Második babánk, kisfiam legtöbb alvása 4 óra volt a másfél év alatt, soha nem keltegettem, mindig úgy gondoltam hogy ha éhes úgy is jelzi.

Most akkor keltsem vagy hagyjam aludni?

Amúgy elég sokat eszik, 120milit, szerintem ettől is alszik ilyen jókat. Általában 4 óránként kel enni de becsúszik a 6-7 óra alvás is.

Nem tudom, hogy mi lenne a jó, szivem szerint hagynám aludni de most megzavarodtam...


2014. okt. 22. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10 napos koráig keltettem, mert a kórházban besárgult, azóta minden éjjel 9-12 órát alszik. Nappal 6x eszik 100-120miliket, teljesen egészséges, szépen növekszik, mosolygós baba. Annyi, hogy délután 5-től nem hagyom aludni, mert akkor pörög éjfélig. :)
2014. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A védőnő sokallja a 120 milit de nem foglalkozom vele. Nappal nagyrészt anyatejet kap, éjjel tápszert, vagy ha kevesebb a tejem akkor nappal is kap tápszert, szóval változó. Pár napja még aggódtam a 120 milin de nem tudok mit csinálni. Ha ennyi kell neki, ennyit adok. Nem tudom becsapni se vízzel se teával.

2014. okt. 22. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!