Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babám pelusában...

Másfél éves babám pelusában 15cm élő férget találtam?

Figyelt kérdés
Azonnal vittem orvoshoz,kaptunk gyógyszert... 3 este adtam neki,de még nem látni hogy távozna kakival vagy késöbb hat?
2014. okt. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én hallottam egy lányról neki isilyen hosszú volt, és bevizsgálták, azt mondták nőstény és szerencséje van, mert pont petézés előtt állt, és nem egy petével...

a gyógyszer ha hat esetleges petékre is, az jó.

ha nem, akkor kiújulhat...

2014. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mint kis babás, kérdem, hogy lehet férget összeszedni? hogy kerül a gyerekbe, mivel lehet megelőzni?
2014. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy ez is nöstény lehetett,dr nő monda is ezek párban élnek igy távozhat " párja" de nem látni semmit se kicsi se nagy...reméljük nincs semmi.
2014. okt. 14. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a kisgyerekek mindent a szájukba vesznek. Sajnos elkerülhetetlen, hogy homokozóból vagy földről fel ne vegyenek néha ezt-azt. Kisgyerekesek tudják, hogy a napi 24 órás felügyelet miatt sajnos néha fárad az ember, lankad a figyelme. Ezek a férgek pedig így könnyen bejutnak az ember szervezetébe. Ne aggódj! Nem lesz semmi baj most már. Én biztos rosszul lettem volna a látványtól, de jól tetted, hogy vitted azonnal a dokihoz.
2014. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell majd ismételni pár hét múlva a kezelést.
2014. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszer megöli és kihajtja ha van benne féreg,nem irigyellek,nekem gyerekként voltak,de csak kis cérna giliszták,abból viszont rengeteg,hát ritka gusztustalan egy látvány.Még oltatlan kölyök kutyáktól kaptam el lehelet útján,ezzel is érdemes vigyázni.
2014. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szörnyű látvány volt.. :( kiterülve a pelusban mint aki napozik rohadt férek...annyira kétségbe estem..senkit nem értem perpillanat..jajj de rossz volt! Igen,bàr miről mitől el lehet kapni,elég egy tüsszentés( ovis gyermkeim is vannak) azok is hazahozhatjàk :/ .Tanácsos évente " féregteleniteni" a kicsiket...Nem az első babàm...de tanàcsadáson azé ( javasolhatnàk) D vitamin,hozzátáplálás stb stb mellé adhatnak ( kérjetek)erről is tájékoztatót!!! Köszönöm a vállaszokat.
2014. okt. 15. 09:53
 8/12 A kérdező kommentje:
** nem értem el*** :)
2014. okt. 15. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:
jaj,most megijedtem,mert nekünk kutyusunk van.rendszeresen jár orvoshoz,meg nincs is egy szobában a kicsivel.hogy néz ez ki,és mik lehetnek a szövődmények??bocsi,hogy belekérdeztem
2014. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tünete nálunk nem volt,duci kis baba meg minden...cicizetem még, étvágya is szuper stb.Nagyon megrémültem....szegénykém ha szellent vagy beképzelem kaka van....bontom ki gyorsaaaan.... :/
2014. okt. 15. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!