Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak ciszta van a...

Czkoli kérdése:

Kislányomnak ciszta van a máján! Valaki hasonló helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapos kislányunkat vittük a kötelező csípő ultrahangra ahol találtak egy 4mm és egy 8 mm-es cisztát a kicsi máján, jövő héten fekszünk be kórházba kivizsgálásra. Azt mondták ez nem szokott gondot okozni, meg hogy felszivodhat magátol de ki kell vizsgálni, mégis borzasztóan félek. Van valaki hasonló helyzetben? Mire, milyen vizsgálatokra számíthatunk? Kérem ha valaki hasonló cipőben jár írjon pár sort, mert beleőrülök nagyon féltem a kisbabámat.

2014. okt. 22. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én úgy tudom,hogy felnőtteknél a ciszta nagyon gyakori,főleg a májban,mellben,petefészekben,pajzsmirigyben, ez jóindulatú dolog,a néhány milliméteresekkel nem is kell foglalkozni,semmi gondot nem okoznak, a több centiseket szokták ajánlani leszivni tűvel vagy kiműteni, ha valami ideget vagy szervet nyom. És igen,ezek el is múlhatnak,de ha nem,akkor se hiszem,hogy ilyen apró cisztát ki kellene operálni,nagyobb a műtét kockázata,mint a haszna....A kivizsgálás annyi,hogy ultrahang,esetleg CT, esetleg mintavétel,de lehet még az se lesz. Csak figyelni kell,hogy növekszik-e, ultrahang követéssel. Ez a felnőttekre vonatkozik inkább,gyerekeknél nem tudom,mennyire "baj" a ciszta,de szerintem nem sokkal másabb az etikett. Nyugi!
2014. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Czkoli,

Mi lett az eredménye a vizsgálatnak?

Az én 4 hós babám máján most találtak cisztát.

Köszi!

2018. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Hogy alakult a májciszta a babátoknál? Kisebb lett/felszívódott? Köszönöm a választ!
2019. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!