Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teával itatjátok a...

Milyen teával itatjátok a babátokat a köménymagoson kívül és milyen sűrűn? Hogy készítitek el neki? Ízesítitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos kora óta Hipp és Milupa instant csecsemőteával (mostmár 14 hónapos). 100 ml vízbe két mokkáskanállal.. épphogy érezhető az íze... a vizet sajnos nem issza, kiköpte régen is és most is.
2010. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó teát (Naturland), leforrázom 125ml-es cumisüvegbe, és másfél mokkáskanál cukorral ízesítem. 2hetes kora óta így kapja, nekem a gyerekorvos mondta, hogy így készítsem.
2010. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár hetes kora óta kap kamillateát, 1 kiskanál gyümölcscukorral szoktam ízesíteni. Egy nap alatt megiszik az etetések között kb. 1,5 dl-t, egy filterből csinálom. Ezen kívül hála Istennek, megissza a vizet is, nincs vele gondom. Mostanában párszor adtam neki alma-citromfű teát is (Hipp, 4 hónapos kortól), de köménymagos teát soha nem próbáltuk.

Banyuci

2010. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első perctől kap babavizet és Babamosoly teát (édeskömény).

Atán talán 5 hónaposan váltottunk az FLP-s teár, meg a HIPP filteres gyümölcsteájára.

Naponta maximum egy 125 ml-s cumisüvegbe kapja, de nem szokta meginni az egészet még. Ha elfogyna, akkor van víz.

Általában nem ízesítem semmivel, ritkán pár csepp citromlevet facsarok bele.

Tízóraihoz és ebédhez adok teát, amúgy csak vizet.

2010. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ízesítem.Kap sima vizet, Babamosolyt, kamillát.Minden elalvás előtt hajlandó egy-két kortyot inni.
2010. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!