Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan vittétek...

Hány hónaposan vittétek először nagy bevásárlásra?

Figyelt kérdés
Tescoba auchanba? és mozesbe vagy kenguruval vagy hogy?
2014. okt. 23. 11:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is vittem elég korán nagyobb boltba. Nem is tudtam volna másképp megoldani. A babakocsiban aludt kbm 45 percet naponta 2-szer. Szerintem 7-8 hósan kell nagyon vigyázni, mert az anyától kapott immunrendszer akkor szűnik meg, saját meg nincs neki. Az orvosok szerint ilyenkor a legsebezhetőbb a babó.
2014. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Koszonom az ertekelest, atadom a dokinak! tolem ugy csinaljatok ahogy akarjatok, de nem tudom miert baj, ha en nem tologatom 4hetesen az auchanba. A kerdesre valaszoltam, nem ertem azokat akik itt elik ki a szorongasaikat! puszi mindenkinek
2014. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Mondjátok már meg mit lehet itt lepontozni? Mindenki a kérdésre válaszolt.

2014. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ő 13 hetes korababa, én meg paramami, úgyhogy mi még csak egyszer voltunk Rossmannban, a frász is kitört, mindenkire csúnyán néztem, aki csak közelített... Tudom, nem tarthatom örökké búra alatt, de még nem jött el az ideje, szerencsére Apa egyre ügyesebb, már majdnem mindig azt hozza, amit kérek
2014. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hodozokendobe viszed nem fog bombolni ha nem alszik. En 3 honaposan metroztam is vele :)
2014. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én értem a lepontozást, van valaki, aki tudja, hogy mi nem is annyi idősen vittük, mint amit leírtunk.

A kérdés nem úgy szólt, hogy hány hónaposan lehet biztonsággal elvinni, hanem ,hogy mi mennyi idősen vittük...

"És az is lehet hogy azért rosszak mer' a felnőttektől tanulják

Hát ne várjátok hogy jók legyenek míg a felnőttektől azt látják

Hogy önzők, irigyek, verekedősek és kevés bennük a szeretet"

2014. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!