Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki 3 hónaposan...

Van olyan aki 3 hónaposan elkezdte a kóstoltatást?

Figyelt kérdés
Tápszeres a lányom 2 és fél hónapos és gondoltam ha betölti a 3 hónapos megpróbálok neki egy kis almát adni.
2014. okt. 16. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
De miért sietsz ezzel? Ráér 5-6 hónaposan is, ehet még annyi almát...
2014. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
4honap alatt nem szabad.
2014. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

3.5 fél hónaposan kezdtem mindegyiknél. Almát kaptak keksszel. A glutént be kell vezetni 4 hónaposan.

Várj még fél hónapot vele.

2014. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A glutent LEGKORABBAN 4 honapos korban kell bevezetni, legkesobb 7 honaposan. 4 honapos kor elott nem, akkor irritalhatja is az emesztorendszert, ha hajlam van ra.
2014. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
2,5 hónapos baba emésztőrendszere nem tudja befogadni. +4 hónaposnak pedig nem HT keksz való.
2014. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Csak ha muszáj egyébként ne.Nekem kellett adni pár kanál baracklevet mert nem volt kaka napokig.azonkívül nem kapott addig amíg nem kezdte érdekelni olyan 5 hónaposan
2014. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Az emésztőrendszer hat hónapos korra alakul ki teljesen. Tápszeres babáknál almát, sárgarépát lehet adni 4 hónapos kortól, de előtte semmiképpen sem.
2014. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
azon nem gondolkoztál, hogy miért 4 hónapos kortól felfelé ajánlják elkezdeni a hozzátáplálást, kóstoltatást? Nem bántásból, de nem értem, miért sietnél ennyire vele? 1 hónap egy ilyen picinél rengeteget számít.
2014. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

kérdezőnek nem az volt a kérdése ti mikor ajánljátok...

az én védőnőm azt mondta nekem: ne olvassak sehol semmit, ne foglalkozzak senkivel, nyugodtan kezdjem el 3 hónaposan a kóstoltatást... el is kezdtem (hozzáteszem 14 évvel ezelőtt a lányomnál is ekkor kezdtem, akkor még az volt a normális :) ) szóval igen én adtam neki őszibarack- meg alma levét, de csak pár kanállal, utána a lereszelt gyümölcsöt, de azt is először csak pár kanállal és szépen emeltem az adagját, utána krumpli-sárgarépa-sütőtök-cékla ezek az elsők amit adhatsz, szépen mindent fokozatosan... most 6 hónapos, tízórai - uzsonna ki van váltva gyümölccsel meg tejpéppel, ebédre még mindig nem eszik meg annyi főzeléket, hogy ne kelljen utána kis tápszerrel pótolnom, de majd szép lassan azt is kiváltjuk :)

2014. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen,pontosan 3 hónaposan kezdtük orvosi javallatra mert tápszeres volt és extrém mértékben hízott.Azt gondolták a tápszertől,és ezért javasolták,de amúgy is maximum 4 hónaposan el kezdtem volna.Természetesen soha semmi baja nem lett tőle,jó evő,nem válogatós,egészséges,majdnem 4 éves.
2014. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!