Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett vele? Azokat az...

Mi lett vele? Azokat az anyukákat kérdezem akiknek sikerült megtanítani a babáját, hogy egyedül elaludjon. Mert nekem sikerült és egészen eddig nem is volt gond de múlt éjjel valami katasztrófa volt.

Figyelt kérdés

Felsírt kivettem megnyugtattam és amint vissza tettem órdított. És ezt játszottuk kb 2 órán keresztül.

Lehet ez az elválástól való félelem?

És ha igen hogy lesznek újjra jók az éjszakáink?

Fogzáskor volt hasonló de akkor nem sírt mikor vissza tettem.


2010. jan. 25. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2010. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

AZ én kisfiam is csak akkor alszik rosszul,ha jön a foga.

De már több anyukával beszéltem ma,és a legtöbb gyerkőc rosszul aludt az elmúlt éjjel,az én fiam is,3x felsírt,utána már átmentem mellé,de előtte nagyon jól aludt.

El sem aludt magától,pedig 1,5 hónapja nagyon ügyesen elaludt egyedül.

Szerintem van valami a levegőben:(

2010. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja alszik egyedül a fiam, az Aludj jól gy-em módszer szerint :-) és volt, hogy voltak nehezebb esték, de utólag mindig kiderült, hogy a foga volt az oka, esetleg betegség. nálatok nem lehet?
2010. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom sem aludt túl jól. 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat. Ma 2-szer volt fent. 5 után pedig már nem aludt vissza...
2010. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10 hónapos a fiam.

Csak akkor volt gond mikor jött a foga. De kis vígasztalás után mindíg vissza aludt. Hát most nem amint letettem órdított.

2010. jan. 25. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most éjjel az én babám se nagyon akart aludni :(

Pedig jó alvó, este 8-tól reggel 7-ig...

Éjjel fent volt valami két órán át. (13hónapos)

2010. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az én 10 hónaposom alapjáraton este 7-től fél 10ig alszik. ma 8-kor ébren volt. szóval valami biztos lehetett. de most reggelizett, pakolt egy-két órát, és most úgy fest, visszaaludt.
2010. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Éjjel 2x sírva kelt fel, pedig egyszer szokott, tök jókedvűen. Hamizik és alszik is vissza. Ma éjjel nem tudom mi lehetett vele. 4,5 hónapos.
2010. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!