Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik az estétek 1...

Hogyan zajlik az estétek 1 éves kor után?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kisfiam és ugy érzem módosítanom kellene az esti rituálén!

délután 4-5 között uzsi,utána szokott kapni rágcsát (kekszet) 7kor fürdetés,közvetlen utána tápszer és alvás.

Kinél hogyan zajlik ez a menet? 1. gyerek így nem tudom jó-e így.



2014. okt. 24. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Így jó, de én már vacsit adnék neki inkább mint kekszet.
2014. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 hónapos a kisfiam és nálunk is így zajlik. 4-5 körül uzsi, rendes étel vacsit akkor eszik ha éppen éhes 6 körül, ezt velünk eszi az asztalnál, 7 után fürdés, tápszer és alvás.

1 évesen még nem evett rendes vacsit, kb 2 hónapja eszik velünk rendeset is.

2014. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a fiam, de már 2 hónapja rendes vacsorát eszik általában ugyan azt amit ebédre. 4-5 között szokott uzsonazni, joghurtott vagy gyümölcsöt, 7kor vacsi, fürdés és alvás. Én azért váltottam ki a vacsorát, mert csak igy aludta át az éjszakát.t
2014. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 18 hónapos. Változó, hogy általában mikor ébred a délutáni alvásból, olyan 4 körül. Aztán uzsi, sok-sok játék, ha az idő engedi, egészen a 7 órási fürdésig csavargunk. Ő 8 körül szokott rendes vacsorát enni /anyatejes volt, tápszer sosem kellett, így pancsi után kell vacsoráznia, hogy szépen tudjon aludni/. A vacsora után meseolvasás és 9 körül alvás.

Mi a bajod a Ti esti rituálétokkal, Kedves Kérdező?

én este 7-kor már nem adnék rágcsát, hanem egyen normális vacsorát!

2014. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az éjszakát átalussza szerencsére már 2 hónapos kora óta,azzal nincs baj!Az uzsi után már próbáltam vacsit adni neki,de abszolút nem akar enni...tömni meg nem akarom!

A rágcsa az kőkemény 2 db keksz amit 2-3 órán keresztül csak tördel,rágcsál,de nem igen eszi...

Van mikor egész nap megállás nélkül enne,van mikor pedig bele kell tuszkolni! Csak azt nem tudtam hogy már egyedül kellene neki valamit csinálni,mármint hogy a tápszert még a karomban-ölemben tartva kapja meg...nem nagy ő már ehhez?Ahogy megette, tv lekapcs és alvás!

2014. okt. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!