Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet szájszaga a...

Mitől lehet szájszaga a gyerekemnek? 14 hónapos, nincs lepedék a nyelvén, szájában. Esetleg a foga jön? (a meglévő 5 foga teljesen ép)

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyémnek is szokott.

acetonos vagy egyszerűen csak szájszag?

a sima szájszag ételektől van, én úgy vettem észre.

ha acetonos, akkor itasd sokat, az enyém egyáltalán nem iszik a tápszeren kívül, és néha acetonos, ilyenkor erőltetem bele a vizet, és pár óra múlva elmúlik.

2010. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek akkor szokott hasonló lenni,amikor kezdődik egy jó kis torokgyulladás.
2010. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos véleménye sokkal jobb volna..mivel a szájszag nagyon sok mindenre utalhat..pl cukorbetegség is köztük van.
2010. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is akkor van. amikor lappang benne valami léguti gyulladás. De szerintem is mutasd meg dokinak, mert más probléma jele is lehet!
2010. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!