Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós a babám. Este mikor...

3 hós a babám. Este mikor fürdetitek és etetitek meg utoljára? És meddig alszik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos, este 6 körül fürdik majd utána eszik..és hogy mikor alszik el? Ez mindig változó..vacsi után képes még órahpsszakat fent lenni és ha nem játszunk vele azonnal sír..elaltatni képtelenség, akkor alszik el amikor már nem bírja tovább..
2014. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 hetes. fél 9-kor fürdetés, utána rögtön evés és alvás. este 22.00-kor teszem az agyba, mert addigra mély álomba van. reggel 7-kor kel kb, éjjel meg nem ébred fel.
2014. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 honapos a fiam este fel8 kor furdik aztan 8 fel 9 kor eszik es 9 fel 10 korul alszik el aztan hajnal 3 kor ebred meg a kisagybol atrakom magam melle es visszaalszik reggel 8 kor eszik
2014. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nincs 3 hónapos a lányom (csak 7 hetes), este 7kor fürdetjük, fél8 és 8 között van az utolsó etetés. 8kor magától beájul és általában 4-fél5ig alszik, akkor megetetem, megnyugtatom és reggel 7-fél8ig alszik tovább.
2014. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Születésétől este 8-kor fürdetjük, utána szopi, kb. 9-kor elalszik és általában reggel 6 körül kel.
2014. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos lesz pár nap múlva. Fél8-kor fürdetem, utána eszik és már az evés végére beájul és alszik fél6-ig, akkor eszik és 7-fél8-ig alszik. Néha vannak "bakik"(nem alszik el 8-kor, hajnalban megébred, nem alszik vissza reggel), de jó esetben így van. :)
2014. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!