Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától fürdetite...

Hány hónapos korától fürdetitek a rendes nagy kádban a gyerekeket és hány fok van a fürdőszobaban?

Figyelt kérdés
Ugyanis én a kisfiamnak általában 25-26fokra melegítem a szobát (nyílván nem nyáron mert most általában közel annyi a hőmérséklet bent) úgy gondolom lassan jöhet a fürdőszoba,de tanácstalan vagyok,hogy hűvösebb napokon ott is fűtsek be a kis mobil melegítővel és aztán a szobába is ahol öltöztetem? Ti hogy oldjátok meg? Előre is köszönöm
2014. júl. 11. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta fürdik a nagy kádban. Fogalmam sincs hány fok van bent, de mondjuk mi a szobában sem fűtöttünk 23 foknál többre a fürdéshez. Kicsi a fürdőnk, már attól meleg lesz, ha megengedjük a vizet és bent vagyunk.
2014. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos korától fürdettem a nagy kádban. Bár nálunk egyforma a hőmérséklet mindenhol. Amikor nincs még fűtés (távhős lakás). Az olajradiátorral melegítek be megfürdetem, addig apa beviszi a szobába a radiátort, a pelenkázó mellé, és ott öltöztetem. 25 fok körül van télen.
2014. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdettől a nagy kádban fürdik, csak párszor fürdettük a gyerekkádban, de egyikünknek se jött be a dolog.

Fürdőszoba hőmérséklete passz, mi panelben lakunk, és a fürdőszobában nem szabályozható a fűtőtest, ott mindig nagyon meleg volt.

Mi úgy csináltuk, hogy fürdés után rögtön ott öltöztettük fel, aztán kinyitottuk az ajtót, hogy a lakás többi részéből a hűvösebb levegő beáramoljon, kicsit vártunk míg kiegyenlítődött és csak azután hoztuk a fürdőszobából.


Ha néha rokonoknál voltunk, ahol egy terem a fürdőszoba, és általában hidegebb is van, mint a lakás többi részében, akkor fürdetés előtt kb. 10 perccel kis melegítőventillátorral bemelegítettük a fürdőszobát.

2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még most is a kiskádban fürdik (másfél éves) és abban is fog, míg nem lehet majd megtanítani zuhanyozni, ugyanis spórolnunk kell a vízzel.

Nálunk sosincs meleg, a fürdőben nincs is fűtés, télen egy hősugárzóval melegítettem, de akkor sem volt több 18-19 foknál.

Téli baba, az első télen még a szobában fürdettem, ott 20 fokra fűtöttünk fel állandóan.

2014. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta fürdik a nagy kádban,23-25 fok van a fürdőben.
2014. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont mint a kettes. Mindig is a fürdőszobában fürdettünk, elektromos melegítővel felfűtöttük, fürdés után meg vittük be a szobába a gyerekkel és ment a pelusozó mellett.
2014. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en 6 hos koratol furdetem nagy kadban, mert annyira rugdosott, hogy uszott a szoba. En ugy csinaltam, hogy egy keves nagyon forro vizet engedtem a kadba, es az eleg volt hogy kifutse a furdot. Bar mi panelban lakunk, kb. 2negyzet az egesz furdo, ablak nincs rajta. Aztan a mosogepen oltoztettem fel.
2014. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6hos korátol fürdik a kádban
2014. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-8hónaposan próbáltuk ki a nagykádat....de üvöltött benne,így mai napig (10hós) még a babakádját használjuk! De már kezd kicsi lenni! Én egy jó ideje amióta keze lába jár,pancsol,csapkodja a vizet,fürdőben fürdetem beleteszem a nagykádba a babakádat! :) így kedvére pamcsolhatja ki a vizet
2014. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!