Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukaként mik azok...

Kisbabás anyukaként mik azok a dolgok a szépségápolás terén amire tudtok/akartok időt szánni? 23/N

Figyelt kérdés
gondolok itt hajápolás,testápolás,smink bármi,illetve h mi az ami változott eme téren amióta babátok lett?köszi :)egy 16 hónapos kislány és egy pocaklakó kisfiú anyukája
2014. okt. 26. 18:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
sajnos nekem annyira nincs sok pénzem,de bőven nem panaszkodhatom :)
2014. okt. 26. 19:27
 12/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Most miért lettem lepontozva???

Annyira rosszul esik!! :((((

Én is a kérdésre válaszoltam!Most miért fáj az valakinek,hogy jól élünk és sokat költök?

Tanultam azért,hogy így éljek!

Szánalmas viselkedés ez!!

2014. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az volt a fejemben,hogy szeretnek jol kinezni gyerek mellett is,hogy a ferjem buszke legyen ram. Igy sok minden nem valtozott szules utan sem. Igaz az elejen nem volt egyszeru a faradtsagtol,de valahogy megoldottam akkor is. Pedig sajnos nincs semmi segitsegem,mert nagyszulok messze. 3 naponta hajat mosok,vagy vasalom vagy gondoritem. Minden nap alap smink. Nem cifrazom,csak egy kis frissites,hiba eltuntetes:) ami plusz az a szempillam,3D-s . Labamon-kezemen gellakk. Szoliba nagy ritkan eljutok ha mar nagyon sapadt vagyok:) itthon tornazom estenkent. Melegitot nem szeretem,inkabb cicanadrag valami hosszu sportos felsovel. Ha megyunk valahova lecserelem egy farmerra.
2014. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha sokat tanultál, kicsit lehetnél intelligensebb is. Már bocsánat. Bőven elég lett volna válasznak, hogy mindig új ruhát veszek, turkálóba és kínaiba nem járok. Pont. Te leírtad, hogy jól éltek és felsoroltál egy jó pár üzletet is. Mi ez, ha nem kérkedés? Sosem pontozok, most sem tettem, de elhiszem, hogy van olyan, akinek ez nem tetszik.


Én egyébként járok turiba is. Angliában élünk, és imádom ezeket a boltokat. Itt az emberek olyan dolgokat dobnak ki, hogy csak lesek. Gyönyörű márkás holmik, fillérekért. A többi ruhát pedig a Primark nevezetű boltból vásárom. Kár, hogy otthon nincs ilyen bolt, mert nagyon olcsó és szuper cuccok vannak. Csak akkor vásárolok, ha szükségem van valamire, akkor célzottan azokatat a dolgokat keresem a boltokban. Amióta gyerekem van, nem vásároltam kedvtelésből.

4-es voltam.

2014. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi nem állunk jól anyagilag.Turiba vásárolok vagy kapok ezt azt.Esetleg helyi facebook csoportban veszek.Ha akarok azért tudok venni újat is new yorkerben vagy valami,de most éppen jött egy nagy kiadás amiből pár hónapra marad még így most nem lesz vásárlás.Hajamat festem 3hetente.Néha vágom és vasalom.Smink ha megyek el.És általába nem vagyok itthon.ceruza vagy tus és spirál.mű nem kell mert nagyon hosszú a saját.körömre géllakk.ennyi.se kozmetika se szoli se semmi.nekünk nem telik rá és ha telne se mennék.párom tanult eleget,dolgozik ezer éve és mégsem élünk jól...hát ez van.
2014. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
7es kommentelő sajnálom én senkit nem pontoztam hiszen én vtam kíváncsi...:(nekem minden válasz érdekes/értékes...én sem vehetek ilyen rucikat,nem is stílusom pl a mayo(mondjuk a zara az:)de most kinek mi az ideális...meg knek mire van pénze..nekem nincs igényem rá de lehet meg másnak arra nincs amire nekem van.Nem kell ezért senkit megszólni :)
2014. okt. 26. 21:24
 17/22 A kérdező kommentje:

És nagyon jó volt olvasni h törődtök magatokkal és NŐK maradtatok anyaság mellett..

én mondjuk a melegítőt se tartom igénytelennek sztem abban is vannak kifejezetten csinosak...persze nem a "susogós"őskövületek...:)

Én is igyekszem időt forditani magamra,bár néha nem sikerül...

Úgy vagyok vele h rucira kevés pénzt adok ki mert fillérekért ált.ban találok nagyon jókat:én a turikat szeretem nagyon a helyi zsibvásárt,mert hihetetlen olcsón jutok olyan rucihoz ami nagyon tetszik..szóval a ruházkodást megoldom nagyon olcsón...

2014. okt. 26. 21:39
 18/22 A kérdező kommentje:

én se maradjak ki leirom én mit hogy :D

smink:otthonra csak bb krém,pirosító...de ez ugye 3perc és már frissebb az ember arca.

haj:heti 2x mosom,vasalom,festeni anya festi mindig szőkére,pakolás kókuszzsírral heti 1x,na ez nagyon jót tesz...van h rajtam van fél napig :D

fodrászhoz nagyon ritkán megyek(huhhh...fél évente talán?)vhogy mindig elrontják a hajam:)

Manikűr pedikűr nincs,csak otthon.vhogy nem állom a kezemnen a műkörmöt se a gél lakkot

kozmetikusra költök csak viszonylag sokat:

oda két hetente megyek szemöldököt szedetek-festetek,gyanta mindenhol,és havonta arckezelés...otthon is mindig pakolásozok bőrradírozok-nekem vhogy bőröm a "mániám"...(min.heti 2x)

szoli most nem h babát várok,am nagyon szerettem járni(heti 1x10p)

tornázni otthon szoktam.régen futottam is de már most nagy a pocim és nem bírok

:)

2014. okt. 26. 21:59
 19/22 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse,mert rövid látó vagyok,de csak itthon hordok szemüveget

smink

hajmosás két naponta,havonta-másfél havonta hajfestés

Pedikűr 1-2 havonta

Eredetei szakmám kozmetikus,az ilyen jellegű dolgokat megoldom magamnak

Ruha: szeretek vásárolni,igyekszem olcsóbb akciós cuccokat venni,de néha elcsábulok,és be-be sikerül egy-egy drágább darab.

2014. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én a körmeimet gél lakkozom, van itthon szettem hozzá (uv lámpa, lakkok stb.), még korábban vettem, mert így jobban megéri :-)

hajat festek, 2-3 naponta mosom, vasalom, mivel nagyon hosszú, derékig ér így gyakran kreatívkodom vele :)

smink minden nap van rajtam, akár megyek valahova akár nem (szemceruza és spirál, ha kipattogok akkor alapozó is).


ruhák tekintetében szerencsés vagyok, ugyanis varrok egyedi ruhákat, így általában anyagokat vásárolok csak és nagyon sok felsőt, ruhát varrok magamnak, ha engedi az 5 hónapos fiam :) egyébként ha mégis veszek, akkor turizni soktam, mert rengeteg igényes és egyedi cucc van ott.

25 éves vagyok

2014. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!