Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babamnak hogy...

6 honapos babamnak hogy ajanlatosabb adni a sutotokot? Sutve vagy fove? Meg nem evett ilyet soha, ezert kerdem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sütve jobb, szerintem. Egyszer főztem, szinte eltűnt :D szétfőtt :))
2014. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sütve sokkal finomabb:) Én krumplit vagy krumplit/sárgarépát főzök külön, és a kettőt nyomom össze.
2014. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sütve.

Én lesütöttem sokat és van, amit át is passzíroztam, jégkockatartóban van lefagyasztva és inni is azt adom neki, csak felmelegítve, hígítva.

Főzve szétmegy, csak lének jó krumplihoz pl.

2014. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főzve. Pillanatok alatt megfő, sütve meg beletart több órába is.
2014. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sütve adtam neki, mert sokkal finomabb az íze. Nagyon szereti. Szoktam mellé sütni almát is. Összeturmixolva az egyik kedvence.
2014. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sütve mert úgy jobban benne maradnak a vitaminok,főzésnél meg kifözöd a vitaminokat!

Én többet sütöttem egyszerre és kb 10x10 kockákra vágtam,folpakkoztam és ment a fagyóba!

2014. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!