Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ébresszem fel éjszaka?

Ébresszem fel éjszaka?

Figyelt kérdés
10 napos a kislányom, tápszert kap. 60-90ml tápszert eszik egy étkezésre. 3-4 órákat alszik. Éjszaka még hosszabbat is alszik, de 4 óránként felébresztem hogy egyen. Védőnő szerint kell keltsem.
2014. okt. 20. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ne ébreszd, ha nem koraszülött/nagyon kis súlyú baba.


A gyerekorvosunk azt mondta, tartsam a nappali 3 óránkéntit, este pedig hagyjam aludni, mert fel fog kelni, ha éhes/szomjas lesz.


Kb. 2 hónapos korától végigaludja az éjszakát, nem keltettem fel, szépen fejlődött végig.

2014. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én éjszaka sosem keltettem. Ha éhes úgyis jelez. Ne keltsd, hagyd aludni.
2014. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem meg azt mondta a gyerekorvos h 2 honapos koraig keltsem.
2014. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne keltsd! Napközben egyen 2-3 óránként, ahogy jelzi, hogy éhes, de ha éjjel alszik, akkor aludjon. Ha éhes lenne, akkor felkelne. Nem is értem ezeket a védőnőket, orvosokat, minek egy alvó gyereket felkelteni, hogy egyen, ha napközben eszik, szépen fejlődik és nincs semmi baja???
2014. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gondolom a folyadekbevitel miatt.. en fel keltettem, de azt is megertem ha valaki nem kelti.
2014. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne keltsd. Örülj h alszik. Moat hozzászoktatod h felkelted azt majd mikor 1.5 évesen is fel kel enni éjszaka akkor meg atta fogsz kiírni kérdést h hogy tudod leszoktatni.


Mettől meddig alszik éjszaka?

2014. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom meddig aludna, mert 4 óra elteltével felébresztettem :( De akkor ma már nem teszem.
2014. okt. 20. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mennyit aludna. És mondjuk ha 10-12 óra akkor mondjuk keltsd 6-7 óra után, ha aggódsz.
2014. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma éjszaka nem keltettem , magától ébredt éjfélkor, meg 3.30-kor.
2014. okt. 21. 08:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hetes, az első héten keltegettem, mert a kórházban besárgult. Azóta minden éjjel 9-12 órákat alszik, attól függ mikor alszik el este. Nappal többet eszik és többet van fent, de ahogy előttem is írták jobb, ha még most hozzászokik, hogy este aludni kell!
2014. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!