Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós babám miért ébred fel...

13 hós babám miért ébred fel 2x is éjszaka?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre szivesen kelek hozzá csak őt sajnálon,hogy utána nehezen alszik vissza és így nem tud rendesen pihenni!
2014. okt. 9. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy nem tömted meg jól lefekvés előtt.
2014. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

enyém is 13 hós, szintén kétszer kel, de nálunk sajnos mindenki ilyen bagoly típus :(


Mellre szoktam tenni, és akkor egyből visszaalszik, a gond azzal van, hogy teszem vissza a kiságyba, mert különben én leszek félálomban egész éjjel! Neked is ezt javaslom, hogy szoptasd meg, vagy adj egy kis tápszert, ami van!

2014. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ühm,lehet hogy valami miatt nyugtalan volt,vagy nem érezte jól magát,valószínű hogy ilyesmi miatt.
2014. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Aludjatok együtt, és akkor még a kiságyba sem kell visszacsempésznetek! A fiam ilyen idős korában még éjjel is minimum 2x szopizott, de aludtunk is tovább. Velünk aludt. Azóta eltelt félév, már nem szopizik, külön szobában alszik, és átalussza az éjszakát.
2014. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabi86 ***** válasza:
Lehet szeparációs szorongàs,foga,éhes.bármi miatt kelhet,tök normális.amúgy meg ne féltd,hogy nem tudja magát kipihenni ő bennük 2vel több duracell elem van. :-)
2014. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2014. okt. 10. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a foga - főleg ha eddig nem ébredt fel egyszer sem.

Az én fiam is kb. 13 hónapos korától kel újra éjszaka. :( ráadásul a durvább éjszakákon van hogy egyáltalán nem tudjuk visszaaltatni. Ekkor bekerül mellénk az ágyba, ott csöndben elvan, aztán bealszik. Ha már jó mélyen alszik, akkor viszem vissza a szobájába.

Aztán mikor áttöri az ínyét egy fogica, újra pár napig csend van éjszaka. Aztán kezdődik elölről.

2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!