Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanuló kutyát/majmot mikor...

Tanuló kutyát/majmot mikor kapta és meddig használta a babátok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Felesleges pénzkidobásnak tartom, szóval semmikor, semeddig.
2014. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
4 hónaposan kapta a majmot. Szereti, hogy zenél. Az első válaszhoz annyit, hogy akkor minden játék felesleges pénzkidobás.
2014. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek az elsővel. Ez csak drága játék, de semmit nem tanul tőle a gyerek. Gombokat nyomogatni máshol is tud.
2014. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Nem ez volt a kérdés,de köszi a választ. :)


Kedves 2. És meddig használta?Vagy ha használja mennyi idős a babád?

2014. okt. 27. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Az volt a kérdés, hogy mikor kapta? --> semmikor

meddig használta? ---> semeddig

2014. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Másodiknak: zenét másból is hallhat a gyerek, ahhoz nem kell ilyen drága játékot venni.

Tapasztalatom szerint a drága játékokat hamarabb megunják, mint az olcsóbbakat, vagy a tejfölös poharakat. Különösen akkor, ha a szül akarja, hogy játsszon velük.

2014. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Két évesen kapta, és még mindig imádja, csak azzal hajlandó aludni, már öt éves!
2014. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.

Nem azt kérdeztem hogy kapott-e és hogy mennyire tartod pénzkidobásnak?

Hanem annak a válasza érdekel aki megvette.

Menjél légyszívesen és csinálj csutka babát akkor a gyerekednek,meg adjál neki tejfölös poharat,én meg hagy döntsem már el hogy a pénzemből mit veszek a gyerekemnek.Jó? :D

Azért abban igazat adok hogy nem feltétlenül kell a drága játék,nem is Fisher Priceból van mindene,az enyém is elvan egy kávés kanállal is órákig,de uram bocsá' hagy vegyek már neki néha felesleges drága dolgot is.Főleg így karácsony környékén. :D

2014. okt. 27. 18:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most hét és fél hónapos. 6 hónapos volt ahogy vettem neki egy fisher price tanuló kutyus hugit. Neki nagyon tetszik, hogy világít a szive, szereti a dalokat is, én is énekelek a kutyussal :-) Fogdossa kezét lábát fülét, és nagyokat kacag mikor megnyomja és megszólal. :-) Meg a fő foglalatossága, hogy rágja az orrát :-)

Nekünk eddig bevált, kislányom nagyon csípi :-) Hogy meddig, arra sajnos még nem tudok válaszolni :-)

2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 4,5 éves.

Kb. 8 hós volt, amikor kapott Fisher Price tanuló kutyust, azután, hogy egy ismerős házaspár 1,5 éves kislányánál kipróbálta, figyelgette, nyomkodta, nevetett hozzá.

Mi kétnyelvűek vagyunk (az apukája angol anyanyelvű) így angol verzióban kapta meg. Nem sokkal később egy családtagtól megkapta a kutyushugit is- a mai napig mgvan, kb. mostanában nőtte ki, mondta, hogy tegyük el, nyugodtan adjam oda, hogy neki legyen playmobil katonája (mivel nem tudom kinek odaadni, így mg szoktuk hirdetni és veszünk belőle lego duplot, playmobilt stb. amit szeretne)

A mai napig szereti a Leapfrog tanuló Scout kutyusát, este gyakran kéri az altató zenéjét (max. 10 percre be lehet állítani nyugtató zenét, a játékot micro usb-vel testre tudom szabni, mondja a nevét, többszáz zenéből tudok rá letölteni, akár klasszikust is- vagy mondókát, beállítani a kedvenc színét, ételét, állatát stb. amiket a szoftvere belesző a kérdésekbe stb.)

Ugyanígy a mai napig a kutyával felváltva állítjuk be a Leapfrog Babytad tanuló békát, amivel még a nappali módban is szokott mondókázni.

Szerintem igenis hasznosak és értelemesek ezek a tanulójátékok és évekig ki lehet használni őket. Mi jobban kedveljük a Vtech vagy a Leapfrog márkákat a Fisher Price termékeknél, mert sokkal több funkció van rajtuk, komplexebbek. A FP előnye csak és kizárólag az, hogy némelyik játékának van magyarítása, emiatt lehet népszerűbb itthon.

(A kényszerűen magyarra fordított angol gyermekmondókákr is megvan a véleményem, de ez egy másik téma lenne ;)

Nem értek egyet azzal a válaszolóval, aki szerint ezek a játékok tejfölös doboz szintűek, de ezt kinek- kinek szíve joga eldönteni.

Természetesen az én kisfiam is szokott gyurmázni és sokat biciklizik is- de mi az ilyen játékokat is szerettük/ szeretjük.

Az még egy plusz lehet, ha valaki hozzánk hasonlóan a használható második-többedik nyelvvel való játékos ismerkedéshez is tudja hasznosítani.

Az ilyen játékok az ok-okozati összefüggéseket tudják tanítani (megnyomom zenél stb)- ok, biztosan a krumplihéj és a tejfölös doboz is :) vannak benne figyelemfelkeltő hang- és fényhatások, bele van csempésze egy kis dal, zene, mondóka, színek, számok, különböző textúrájú anyagok és egy kedves, alvós-ölelgetős plüss is. Így egyben azért már bőven versenyképes a tejfölös dobozzal.

Kicsit olyan ez, mint a mosógép: ükanyáink a patakban mostak, most van digitális kijelzős, távolról is vezérelhető mosógép- a világ is változott azóta. Miért lenne baj, ha a gyerekjátékok is fejlődtek? Lehet egyszerű dolgokkal is játszani meg ezekkel is- nem haszontalan egyik sem.

Ha teheted, vedd meg a közelgő ünnepek is jó apropó lehet egy értékesebb ajándékra.

Minden jót kívánok.

2014. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!