Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós kisfiamnak melyik...

14 hós kisfiamnak melyik márkájú tápszert válasszam pótlásként?

Figyelt kérdés
Kicsit alacsony a súlya, emiatt merült fel a pótlás kérdése, de még szopizik reggel és este, emellé kéne. Vagy inkább már Junior 1 tejitalt kapjon a 3-as tápszer helyett?
2014. okt. 28. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is 14 hónapos, tejitalt adj szerintem.
2014. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges most tápszerhez nyúlnod.Szoptasd reggel és este,a nap többé részében pedig egyen rendes ételt,azt ami ti is.

Elmúlt 1 éves,már semmi szüksége a tápszerre!

2014. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendes ételt egyen, mert már ehet mindent. Ne tápszert, hanem tejet adj neki.
2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 edit1979 ***** válasza:
Szia! Én sem javasolnám már a tápszert, de a sima tejet sem, sok mostanában a laktóz allergiás kisgyerek (a mienk is az, elég hosszú idő volt, mire rájöttek az orvosok), mi laktóz mentes tejet adunk neki azóta, és azzal semmi baja. Kicsit drágább, de szerintem megéri. Nálunk kiütéses lett, meg egyfolytában légúti megbetegedései voltak, mint kiderült azt is a tejallergia okozza. Remélem, segítettem.
2014. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 edit1979 ***** válasza:
bocsi, kimaradt a "sok" a mondatból :-) szóval sok a laktóz allergiás gyerek
2014. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább valami rendes, tápláló ételt adj neki, hiszen majdnem mindent ehet már. Az én lányom például soha nem itta meg a junior gyerek italt, hanem kiköpte. Azóta is ott hányódik egy tele doboz a spájzban.

(Szerencsére jó étvágya van, a gyümölcsöket imádja, így ha pl. betegség után vagyunk, joghurtot, banánt adok neki. Most szőlő is van, sok benne a vitamin és kalóriadús)

2014. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!