Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek helyesen gondolkod...

Szerintetek helyesen gondolkodom v nem is vagyok anya?

Figyelt kérdés
2.gyermekem várom.Úgy gondolom h számomra a férjem ugyanolyan fontos mint a gyermekeim...a férjemnek viszont a gyerekeink a legfontosabbak én csak 2. vvagyok...Hozzáteszem imádom a gyermekeim és a férjem,de nekem kif.rosszul esik h nem olyan fontos neki az a nő akinek örök hűséget fogadott,mint a picik :((másrészt minden anyuka akinek ezt elmondom nagyon csúnyán néz rám hisz a "gyerek az első... 22hkm
2014. okt. 28. 14:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom durva-e,hogy a férjét választaná,én nem választanék,tehát ha kell inkább én szívjak én maradjak bent az égő házban stbstb,de én nem tudnék választani és nem is akarnék,mert annyira szeretem a férjem,hogy érte is az életem adnám,nem csak a fiamért
2014. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is lehet különbséget tenni.


Pl.ugyanúgy szereti az ember az anyukáját, gyermekét, férjét, testvérét (mármint normál esetben, ahol tényleg szeretetteljes kapcsolatokról beszélünk).

2014. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Én is szeretem páromat,de nem őt választanám a gyerek helyett.Ha bármi olyan van,pl pénzügyileg,akkor a gyerek kap elsőnek mindent meg.Ha párom pl megcsalna,kérdés nélkül lelépnék a gyerekkel együtt.Láthatná,de nem hagynám itt sosem.ÉS ő neki is a kicsi az első.Ő se hagyná el,mert őt anyja elhagyta.Így mi minden problémát megoldunk ,,nem szétmegyünk,mert összevesztünk.Megcsalás,bántalmazás nem férne bele egyikünk részéről sem,de a vitákat meg lehet oldani.
2014. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így érzek mint te, egyformán fontosnak érzem őket, szóval nem a gyerekek a legfontosabbak, hanem a gyerekek és a férjem. Most rá is kérdeztem a férjemre, hogy neki ki a fontosabb, a gyerekek vagy én, a válasz ez volt: egyformán fontosak vagytok, nem tudnám egyikőtökre sem azt mondani hogy fontosabb.
2014. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyértelműen a férjem áll az első helyen, neki pedig én. Bármennyire is durva kimondani, de gyereket bármikor csinálunk újat, ilyen embert viszont nem találok másikat. A kollégának is lefektettük szülés előtt (bár egyértelmű, hogy komplikáció esetén ez így van), hogy bmi gond adódna, engem mentsen, ne a gyereket. Nálunk ez a természetes, nagyon vigyázunk a szerelmünkre. Imádjuk a gyerekünket, rajongunk érte, de a biztos pont az életben egymásnak mi vagyunk és nem a gyerek.
2014. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"gyereket barmikor csinalunk ujat" jezusom a gyerek nem egy tv amit barmikor vehetsz ujat erre inkabb nem irok semmit mert jot nem lehet mondani sajnalom a gyereked
2014. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15-ös, ez azért elképesztően durva....

Gyereket bármikor csinálsz újat?

Akkor minek csináltátok őt, ha a ti tökéletes éteri szerelmetekbe nem fér bele semmi, csak ti vagytok magatoknak???

Én is sajnálom a gyerekedet, szegényke.....

2014. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van és 1 férjem. Mind a négyüket másképp szeretem, másért, máshogy, de UGYANANNYIRA!
2014. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A gyerekek az elsők, meg lehet érteni :)

De az igen is nagyon biztos,hogy téged is szeret, persze hogy a gyerekek az elsők hiszen őket nevelni kell vigyazni rájuk stb..

2014. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) amúgy köszi minden választ...hát a férjemnek meg a gyerkőc az első és jpbban szereti mint engem..ezt konkrétan megmondta...én meg azt mondom h legyek már UGYANANNYIRA (nem jobban)de fontos mint a picik ...nekem rosszul esik ez h csak 3.vagyok utánuk tudom önzőség...de én ezt szeretném...(hangsulyozom:UGYANANNYIRA)
2014. nov. 10. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!