Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a babám...

Miért van az, hogy a babám hátáról hasára fordul mindkét irányba, de hasról esze ágában sincs hátára fordulni?

Figyelt kérdés
Hátáról más sokszor hasra fordult, sokszor látom rajta hogy addig addig erőlködik, billeg míg nem sikerül neki. Ugyanezt az erőlködés ha hason van nem látom rajta, még csak picit se mozdul úgy hogy át akarjon fordulni. EZ miért lehet? Nem először hasról fordulnak a babák hátukra, nem az a könnyebb? 4 hónapos
2014. okt. 28. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyem Pont a forditottja. :) O meg csak hasrol hatra fordul mindket iranyba,de ennyi. 5 honapos lassan.
2014. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne akard siettetni! Hova még?? A lányom 6 hónaposan fordult hàtról hasra 7 hónaposan vissza. Az orvos is és a védőnő is rendben talált minden csak nem sieti el a dolgokat. Alapból nagyon nyugodt és kicsit lusti babáról van szó az én esetemben.
2014. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz holnap 4 hónapos és állandóan erőlködik hasról hátra fordulni, de még a kezével van gondja, hogy hová pakolja. Szerintem hamarosan átfordul. Viszont háton még csak oldalra sem akar fordulni. Pedig tudja, mert egy párszor már csinálta, de egyszerűen nem akarja, inkább a fejét forgatja oldalra. Majd fordul, ha akar. Szerintem inkább nincs hozzá kedve, de nincs semmi baja.
2014. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!