Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismersz olyan anyukat aki...

Ismersz olyan anyukat aki megbanta hogy gyereket vallalt?

Figyelt kérdés
Negativ kommentek nem erdekelnek,akinek nem tetszik ez a kerdes,ne irjon ide.köszönöm.
2014. okt. 29. 08:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
igen, a saját "anyám"...
2014. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát...Egyik unokatesóm örökbefogadott gyerek ( elég selejtes egyén egyébként szerencsétlen,egy undorító bűnöző) .Gondolom hogy bánhatta az anyja és ezért adta le születésekor.

Párom anyja is gondolom bánhatja,mert lelépett mikor párom 14 éves lett. 6 éves koráig minden oké volt,utána megkattant,aztán le is lépett.

2014. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Ajaj... de még mennyit. :/ Főleg a becsúszott meglepi babák után esnek depibe. Nem egy ilyen anyuka él a környezetembe. És elszomorít. Mert nincsen lelke elvetetni,aztán meg nincsen ereje,türelme nevelni...depresszió...kezelések,elhanyagolt gyerek,aki nemkívánatos személy a saját anyja szemében. Ezek borzasztó dolgok... nem vagyok abortusz párti,de sok esetben jobb megoldás,mint utána egy elhanyagolt,nem szeretett,lelki roncs gyerek-majd felnőtt!! Nem tudom ez negatív komment- e....? Bár kétlem ,hogy ezt pozitívan elő lehetne-e adni,vagy vidáman nevetgélve írogatni róla. Családok mennek ebbe tönkre,házasságok,gyerekek. :(
2014. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem ez nem volt negativ komment!
2014. okt. 29. 08:33
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a sajátom. Először azt mondta, a fiatalabb testvéremet kellett volna csak megszülnie, majd azt, hogy őt sem. Le is lépett, mikor kicsik voltunk.
2014. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Nagymamám. Apukámat csak "a kölöknek", vagy a "az ivadéknak" hívja, és nyíltan mondja is, hogy hát már kettőt ugyan "kikapartak", de ezt (!) nem vettem észre időben. Gondolhatjátok, milyen csodás a családi élet... de persze most, hogy öreg már, elvárja az eltartást tőle.
2014. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minden anyánál vannak olyan pillanatok, amikor fogja a fejét, hogy ráért volna még a gyerekre, vagy nem erre számított, vagy totálisan elege van. Egy gyerek hasfájós, nem alszik, mozgásfejlődik, foga jön, állandóan balesete van, támad, hisztériás, beteg, verekszik, még minidg bepisil, megint beteg, drága, nem elég jó, KAMASZ és aztán még mindig nem kezdett önálló életet, nincs családja stb.

Olyan nincs, hogy ezt 18-20-28 évig SENKi ne bánja meg időszakokra szerintem, de egy gyerek ilyen, egyik rossz oldala sem tart örökké jó esetben.

2014. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ez nem volt negativ komment!
2014. okt. 29. 08:39
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen van az egyik ismerosom. 18 evesen lett terhes a szuleivel neveli a gyereket.Mindig mondja hogy jol elszurta az egesz eletet a gyerekvallalassal.
2014. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
igazabol olyan anyukakra gondoltam akik terveztek a gyereket mert csaladot szerettek volna ami ugye teljesen termeszetes de annyira nehez gyerekük született hogy megbanta....evekig nem alvas hisztizes orditozas tehat hogy egyszerüen nem tudnak a gyerek mellett egy normalis eletet elni miota van gyerek.....
2014. okt. 29. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!