Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha átölelem az...

Normális, ha átölelem az újszülött babám, sírnom kell?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett és pl. most volt, hogy elmentem valahová és mikor hazajöttem és magamhoz öleltem, elsírtam magam, úgy érzem azért mert annyira szeretem őt :) Eu normális vagy velem van a baj???

2014. okt. 29. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonhatás, de normális :D
2014. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, a hormonok miatt van, az égvilágon semmi "baj" nincs veled!

Amúgy később is ilyesmi lesz még sokáig, mintha "szerelmes" lennél a kicsidbe (persze kizárólag lelki oldalról értve!), és az is normális. Nekem már 6 és 4,5 évesek, de még asszem ebben leledzem :) a minap azért könnyeztem, mert nagy diadalkiáltással mutatta a lányom, hogy áttört az első maradandó foga. Persze megölelgettem és örültem meg minden, de közben azon agyaltam, hogy mégis mikor lett ekkora nagy lányom? még csak most született, újjongtam amikor két kilósan hazaengedték és most meg nő a foga, jesszus! Hát könnyeztem rendesen... a férjem szerint tökhülye vagyok, de ő ezt nem értheti :)

2014. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyai szeretet <3 ez nagyon aranyos volt.

Az normális ha megkönnyeztem a kérdésed? :)

2014. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha újszülött, akkor minden fajta sírás tök normális. :) Én a második, harmadik hetet szerintem végig bőgtem. Olyan gondolataim voltak, hogy félelmetes.
2014. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
a meghatódottságtól
2014. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
izé..akarom mondani a hormonok-bormonok -na? ez nem nulla, ugye? ez az igazi, még véletlenül se a tiszta érzések :D
2014. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális dolog,persze! :) És az idő múlásával sem fog túl sokat ,,javulni,, a helyzet. :D A 3 évesembe még mindig szerelmes vagyok...ő az én kis pindurkám,imádom,mert nagyon bújós,és közli velem sejpesen napi szinten..csak úgy...mert eszébe jut,hogy mennyire szeret. ;)A középső már 8,5 éves nagyfiú. Bőgök ha nyernek a focicsapattal,bőgök ha szvala,bőgök,ha közli mennyire szereti a családját,és ő soha nem költözik el innen... aztán ott a 11 évesem...bőgök mert gyönyörű,és eltelt az idő,most született 2300 g-al,most pedig csodás,formás csinos tini...bőgök mert okos,és ügyes tanuló,büszkeség tölt el minden bizonyítvány osztásnál,amikor kihívják,és átveszi a jutalmát. Bőgök..mert imádom Őket,és életem legjobb döntései voltak. Szóval ez az anyai ragaszkodás, a hormonok nem csillapodnak... és ez egy csodás dolog!
2014. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy!!! :) Hát persze, hogy normális!
2014. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!