Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos oltás után milyen a...

15hónapos oltás után milyen a hangulata a babának?

Figyelt kérdés
belázasodott nektek?,azt hallottam,hogy ez a "legrosszabb".ha másnapra nincs semmi baja,akkor utána már nem lesz lázas,
2014. okt. 30. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen engem is ijeszgettek mindenfélével, de hál isten nem lett gond, mégcsak nyügös sem volt a fiam. 2 hét mukva kapjuk meg a 18 host,remélem ennél sem lesz semmi. Egyébként nem 1 nap mulva jönnek ki a tünetek hanem 5-8 nap mulva
2014. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak oltás után kb 4-5 napra elkezdett kicsit folyni az orra. Nem volt bedugulva, meg ilyesmi, csak ilyen átlátszó cucc folyt néha az orrából. Illetve a szeme könnyezett, meg nagyon be volt kábulva, szinte egész nap aludt. Ez tartott kb 3-4 napig. Láza egyáltalán nem volt.
2014. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányomnak soha semmi baja nem volt az oltásoktól, de a 15 hónapos oltás megviselte. 1 hónapig után többször lebetegedett, nyűgös volt. Hőemelkedése lett pár nappal az oltás után, és étvágytalan lett.
2014. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem paráztam túl az oltásokat, kisfiam fel sem vette őket, a 15 hós oltást sem... Talán 3 hónapos kora körül az egyik oltás után hőemelkedése volt de az is csak fél napig, viselkedésre nem volt másabb a kisfiam akkor sem.
2014. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 15hós oltás után általában 7-14 nap között jön ki a láz.De ez nem törvényszerű,valakinek semmi baja tőle. Én babám 9. nap lett lázas ,két nap láz és utána egyszer csak eltűnt. Amúgy lázcsillapító levette mindig lázat ugy hogy nem volt durva. Babánként változó hogy jön ki rajt.
2014. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor most,hogy nincs baja,az nem jelentmég semmit
2014. okt. 30. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem különc, mert már délután belázasodott az oltás után. (40 fok) Ez 3 napig tartott majd 1 hét múlva újra belázasodott felső légúti fertőzése lett , fültőmirigy-duzzanata, kiütései lettek , bedagadt a herezacskója. Az oltás után hetekig agresszív volt. A saját fejét is ütötte a kezével. Ő a többi oltást is nehezen viselte.
2014. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!