Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes fisher price tanulókut...

Érdemes fisher price tanulókutyát venni, megéri az árát? Tényleg tanul belőle a gyerek, és foglalkoztatja is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Fölösleges.
2010. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig az egyetlen FP játék amire azt mondtam, hogy megérte az árát (pedig van sütifaló bödönünk, mászó micimackónk, telefonunk, ugráló zebránk, stb.). Az én fiam elég sokat játszik vele, sőt időnként apa is nyomkodja. :-DDD
2010. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor 9 hósom ajándékba kapta karácsonyra. Kedves játék, szép, de én nem költenék rá. Időnként nyomogatja a fiam, tetszik neki ahogy villog a piros szívecskéje, de ennyi.
2010. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vettem a lányomnak, néha elfelejtkezik róla, de már egyik másik mondókát mutatja. Nekem megérte, néha vele is alszik. Másfél éves a lányom, kb 4 hónapja kapta.
2010. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem nagyon jo, mert sok mindent tud, de nem ér meg ennyit.
2010. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős a babód. Az én fiam karácsonyra kapta. 7 hónapos volt, figyelte a villogó szivecskét, sőt nyomkodni is próválta, de ennyi. Azt hiszem, inkább kicsit később (1-1,5 éves korban) lesz számára érdekes.
2010. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 hónapos!
2010. jan. 26. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:

kb 6-7 hónapos lehetett a fiam mikor kapta nem igazán érdekelte...

most 1 éves múlt és elővettem neki nagyon sokat játszik vele, nyomkodja, tapsol neki, táncol...

szerintem egy 16 hónapos már el tud vele játszani.

Bár nekünk van tanulószékünk is azt is 6 hós kora körül kapta ezt is most vettük elő és nagyon szereti szerintem megéri, igaz elég drágák, esetleg vegyél használtan az is tud olyan jó lenni és ha a fiadnak nem tetszik még sem dobtál ki sokat és még túl is tudsz adni rajta, amennyiért vetted!

2010. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10hónapos lányomnak nagyon tetszik a tanuló kutya.Nyomkodja már magátol is tapsol és táncol közbe.Van tanulószékünk is,mind a kettő megérte szerintem.
2010. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!