Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom napja kezdtem almalet...

Harom napja kezdtem almalet adni neki de ma mar megevett egy egesznek a levet, ugy szereti. Holnap mar adhatok pepet neki es mekkora mennyiseg kell legyen egy egesz adag tizorai?

Figyelt kérdés
Amugy hat honapos anyatejes baba,edig nem evett semmi egyebet.Mikor lehet babakekszet is apritani az almahoz,tudva hogy glutent tartalmaz?
2010. jan. 26. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos elmúlt, előbb adj neki almát magában, egy egész adag az legyen neki kb. 150-200 g, ha azt a szoptatást ki akarod váltani. ha nincs baja, holnap mehet bele reszelve egy babakeksz. :) de fél évesen én már a kezébe adtam a kekszet.:)
2010. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyisegre az hany alma?
2010. jan. 26. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nehéz megmondani, tényleg. ezt én nem tudom megmondani. van hogy kicsikből 4-et is lereszeltem, nagyobból meg megvan 1-ből... szerintem valahogy mérd le... vagy majd hátha megmondja valaki, hogy az hány alma. :) vagy ha esetleg van egy bébiételes üveged elfekvőben (ha nincs mérleged), akkor azt kb. 3/4 részig, és az kb 150g. ha tele akkor 190 :) jobb ötletem nincs, a gyerekem 10 hónapos, de én hülye még mai napig mindent a babamérlegen mérek, konyha mérlegem nincs:))
2010. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok akkor lemerem van eleg pontosan mero konyhai merleg,aztan egy ido utan majd szemre...
2010. jan. 26. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
én egy nap adtam neki levet, másnap fél, haramd nap 3/4, negyedik nap egy egész almát. csak az a baj vele,h mivel savas, savas lesz a kaki is és kicsípte a popót. lehet jobb lett volna párolni.
2010. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!