Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos a babám, és az altatás...

6 napos a babám, és az altatás csak cicin megy, ez másnál is így volt?

Figyelt kérdés

Sajnos csak cicin tud elaludni, és ha átrakom sokszor felébred, vagy csuklik, akkor újra cicire kell raknom. Volt akinél így volt, hogy nem tudott magától elaludni, vagy ez természetes?

A másik, hogy a hasikája is szokott fájni, olyankor sehogy sem tudom elaltatni, esetleg ha kakált, de az nem jön rögtön mindig, és olyankor megint cicire rakom. Mi lenne a megoldás?


2014. okt. 30. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez természetes pár naposan!

A hasára próbálj kamilla teát, vagy masszírozd a térdével, a túletetést nem javaslom, mert attól is fájhat a pocakja, ez egy ördögi kör. Persze ha fáj neki, a cicitől megnyugszik, de én akkor se tenném folyton cicire.

2014. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, nekem is csak úgy aludt kb. 8 hetes koráig, aztán megtört a jég, először elaludt a pihenőszékben, 10-11 hetesen már a babakocsiba is, aztán ringatva és most a napokban magától az ágyba (3.5 hónapos)


ezt majd kinövi, próbálgasd mindíg az új lehetőségeket, hátha nyitott lesz rá hogy másképpen aludjon.

A hasfájásra én homeopátiát próbáltam, semmit sem ért. 2. héten kezdődött, de szerencsére 8 hetesen elmúlt. ebben reménykedhetsz te is, addig pedig ha el is alszik cicin, próbáld böfiztetni, legalább 2 böfi étkezés után, lehetőleg egy mellből etesd, hogy ne csak előtejet igyon mert attól fáj a hasa. Ha esetleg szoptatós vitamint szedsz, érdemes pár napig anélkül próbálkozni, én more milk-et szedtem és úgy vettem észre hogy mikor abba hagytam, akkor alább hagyott a pocak fájása. Citromfű teát viszont ihatsz, egyrészt tejserkentő, másrészt mindketten jobban alusztok tőle.

Tornáztathatod is a pociját, az is jó, ha hasra fekteted, akkor könnyebben pukizgat.

2014. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!