Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell vinnem a kórházba az...

Mit kell vinnem a kórházba az egy napos beavatkozásra, altatás is lesz (missed ab miatt megszakítják)?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta hálóing, papucs, na de ezen kívül? Olyanok írjanak, akik átestek már ezen, köszönöm.
2012. dec. 7. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1.BETÉTET is vigyél mert a műtét után rövid ideig vérezni fogsz!


2.esetleg egy üveg víz és egy kis enni való a műtét utánra (ha nem akarsz büfézni)


3.esetleg újság hogy ameddig kiengednek legyen mivel lekötni magad....


sajnálom hogy ez történt! velem is megtörtént pár hónapja, azóta ismét babát várok!

fel a fejjel!

2012. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és esetelg még nedves wc papír..
2012. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :( Intim törlőkendő, ha szeretnél ott lezuhanyozni akkor törölköző, köntös, pipere. Műtét után vérezni fogsz, nem árt ha van nálad betét. Innivaló. Túl sok minden nem kell. Elvileg reggel bemész, este már otthon vagy. Nekem sajna nem úgy alakultak a dolgok és 2 éjszakát töltöttem bent, úgyhogy nekem utánam hoztak dolgokat. Tudod mi lesz? Szültél már?
2012. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok :


nekem eszembe nem jutott ott lezuhizni olyan körélmények voltak a kórházba,,,,nah meg nem leszel tiszta vér, gondolom amúgy a műtét után még míg alszol le is mosnak alul....meg nem is fogsz nagyon vérezni...


én fürdeni csak ottohol fürdenék, szerintem ahhoz ne is vigyél dolgokat, felesleges!

2012. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hálóing, papucs, innivaló, betét nedves törlő. Meg én vittem az anyukámat... :( Nekem étvágyam nem volt, csak egy darab csokit tuszakoltatt le velem anya, hogy ne legyek rosszul. Más nem kell.

Nekem júliusban volt, de úgy tűnik ismét várandós vagyok.

2012. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem a combjaim belső fele tiszta vér volt, amikor megébredtem, ezért vigyél nedves törlőt. Azzal le tudsz tisztálkodni.


#5-ös voltam.

2012. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szültem már, hüvelyi úton, 20 hónapos a lányom. Szóval úgy olvastam itt, hogy nem kell tágítás. Az orvos azzal engedett el, hogy x időpontban menjek be, és megnézi még egyszer uh-n, ha semmi változás, akkor egyből csinálja is.

Ilyen gyakorlati dolgok érdekelnének még,hogy a műtét alatt a saját hálóingem lesz rajtam? Vagy valami más? Még soha életemben nem altattak :(

2012. dec. 7. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel bemész, megnéz a dokid, felvesznek az osztályra, papírozás (minden iratod, leleted legyen nálad).

Nem biztos, hogy azonnal műtőbe tolnak, valószínűleg kell egy kicsit várnod, könyvet, újságot vihetsz, hogy elüsd az időt. Lehet, hogy kapsz egy enyhe nyugtatótablettát is.

Jön a műtőssegéd, ad egy papírruhát, sapit, abban lesz a műtét, a saját hálóinget le kell venned. Megcsinálják a műtétet, visszatolnak a szobádba. Csak a lábad közé tesznek egy betétet (mint szülés után), a nővér néha jön és ellenőrizni fogja, mennyire vérzel (komplikáció stb. miatt), ő szólni fog, ha már ihatsz, ehetsz.

A legjobb, ha előre bekészíted a saját betéted a bugyidba, hogy ha visszakerülsz az ágyadba, rád adhassák.

Van valaki, aki veled lesz addig, amíg nem műtenek? Ne egyedül menj haza, mert a görcsölés, vérzés intenzitása mindenkinél más, nehogy baj legyen.

Sajnálom. :(

2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy saját hálóingben vagy kórháziban leszel az kórház függő. Bár nekem nem ilyen műtétem volt de egynapos nőgyógyászati volt és én a sajátomban voltam. Nem is kellett levenni a műtéthez csak felhúztam és ennyi. Evőeszközt is vigyél mert pl.engem 10-kor műtöttek, de ebédet már adtak.
2012. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, tényleg hasznosak voltak!
2012. dec. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!