Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nagyobb értékű ajándéko...

Milyen nagyobb értékű ajándékot lehet venni egy 7hós babának? A komp szerintetek is rossz?

Figyelt kérdés

Mamám szeretne venni az unokájának (nagybátyám kislánya) ajándékot. Kompra gondolt, de arról lebeszélném, sok rosszat olvasok róla. De akkor milyen ajándék van, ami nagyobb értékű, és hasznos? Én a járássegítőre gondoltam, de nem tudom, hogy érdemes-e megvenni?

Nincs gyerekem, így nincs tapasztalatom sem :(


Vagy jó a komp mégis?


2014. okt. 30. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a komp-al mit lehet csinálni?


én olyasmit szeretnék a babámnak, pl kiságyra felakasztható zenélő zongora a kis lábával tudná nyomogatni és zenélne(csak mert mostanság fedezte fel azt is(6 hós lesz), sokszor a lábával is zörögteti a játékokat)

2014. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első vagyok, most olvasom, hogy a kor nem is számít, mert későbbiekre(pl járáshoz)akarnak vásárolni


arra korra én először eg olyan hatalmas kockát kérnék, aminek minden oldalában sok játék van, pl alakzatokat kell beledobni, tekergetni, nyomkodni, nagy, színe, bababoltban láttam csak, neten nem találom :(

meg itt a gyk-n a mit vennétek 1-2 évesnek kérdések alatt millió!!hasznos játékról írtak szülők, fel kellett volna írnom, mert nekem is fontos lenne..

2014. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kompot semmiképpen se vegyetek! Helyette inkább járássegítő, de a legjobb a tanuló asztal, nekünk is azt hoz a Jézuska :D

[link]

A járássegítőnél én nagyon félnék, hogy elesik.

2014. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tricikli. Nekünk olyan van amit 8 hónapos kortól lehet használni, sokkal praktikusabb,, könnyebben használható mint egy babakocsi, csak ebben vittem a gyereket mindenhová, később egyedül is tudja használni. A komp gáz, ismerek olyat akinek abban tanult meg járni a gyereke, azóta is rossz az egyensúlyérzéke.
2014. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 káros... ezek nem ajándékok, hanem átkok :)


sok mindent lehet venni, de nyilván nem tudhatjuk mijük van... etetőszék, sport babakocsi, tricikli, utazóágy, játék tároló bútor, és ugye a játékok. rengeteg fejlesztő játék van, fp, molto, gowi, stb. ezek jó márkák, esetleg ezeket nézegesd

2014. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

7 hónapos már tud ülni, vagy legalábbis hamarosan fog. Esetleg valamilyen játékasztal jó ötlet lehet. Legyen rajta minél több nyomogatnivaló, esetleg ha világít vagy zenél az még nagyobb öröm (csak lehessen belőle kivenni az elemet a szülők idegrendszerének megóvása végett:P)

Ezekből a játékasztalokból mindenféle árkategóriában van, kereshettek bármilyet amilyen összegben a mamád gondolt.

Amúgy azért csak az lenne a legjobb,ha szülőket megkérdeznétek minek örülne a baba. Lehet van valami hasznosabb amivel hosszú távon jobban járna. Pl. nem játék, hanem mondjuk egy csatos hordozó amivel anyuka több helyre el tudná vinni a babát (pl. sok helyre lépcső miatt lehetetlen feljutni babakocsival), és végülis a gyerek járna jól, mert neki nyílna ki így jobban a világ.

2014. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hamarosan elkezd felállni, megtenni az első lépéseket, tehát a járássegítő jó öltet.


Akkor vannak már olyan 3 az 1-ben triciklik is, amibe már 8 hónapos kortól bele lehet rakni.


Én javasolnék még egy ilyen foglalkoztató/zenélő széket, azok is nagyon cukik.


Ha van kert: csúszda, hinta, egy pici homokozó


Még a komolyabb kategóriába tartozik egy pici sátor/medence és bele egy halom műanyag golyó (labdafürdő), ezekkel is imádnak játszani.


A kompot én sem javasolom, sok rosszat olvasni róla és nem tudod, hogy a szülők melyik oldalon vannak.

2014. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is a járássegítőre szavazok, amit lehet húzni-vonni (minden kicsinek van tologatós időszaka!), esetleg zenél-villog, formabedobós vagy van rajta mindenféle színes, figyelemfelkeltő játékrész.

Nekünk ilyenünk volt, igazán nagy sláger volt és a testéverm 10 hós kislánya azonnal megszerette, mikor odaadtuk nekik, pedig még csak mászik és próbálkozik a felállással.

Jó, mert levehető a játéktáblája, így a földön, később kisasztalnál stb. is tud vele játszani:


[link]

2014. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kompot tényleg ne- többet árt mint használ.

a járássegítő jó ötlet!

nekünk playsckool féle volt, amit kisautóként ráülve és járássegítőnek is lehetett használni- nagyon szerettük.

De ha nem akartok mellélőni, akár egy 10ezer ft-os brendon utalványt is lehet adni, vagy kp-t, ugyis az a leghasznosabb.

:)

2014. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a szülőknek minden rossz, amit a mama kitalál, de csak az unokája, és szereti is (együtt laknak), szeretne valami jót venni. Bútort meg ilyesmit nem, mert az nem a gyereknek öröm, hanem a szülőknek, érthető okokból a babának tetszőt szeretnénk. Ez az asztalka jó, erre rákeresek, van-e a környéken. Még a FP sütibödönt vagy mi a neve:) gondoltam, de az is fontos, hogy méretileg is nagyobb dolog legyen. :)


Köszi a tippeket, jöhetnek még :)

2014. okt. 30. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!