Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora pelenka kell egy 4,5...

Mekkora pelenka kell egy 4,5 kilos babára?

Figyelt kérdés
Kislányom combját a 2es pelenka gumija is elszoritja. 3as pelenka kellene? Egy hete tértünk át a 2re, mert az 1es is már szoritotta. Vagy márkától függ? Melyik lenne alkalmas egy combos babára?

2014. okt. 31. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

a pelenkákra rá van írva hánytól hány kilóig jó a gyerekre.

én pl a 4-es, azaz 7-14 kg köztit használom a 8 kg-s babámra. de ne várd, hogy abszolut nem lesz a combján a guminyoma sajnos. én próbálom a hajlat közelébe tenni, nem széthúzni az ülepét.

2014. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább az alsó határhoz legyen közelebb a babád súlya v max a közepe felé és akkor talán nem szorítja annyira.


Én pl ekkor már a 3as dm-est használtam. Az 4-9 kg-ig van.

2014. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. 3-6 kilóig a 2-es pelus, gondoltam 4 kiló körül ezt használjuk, de lehet ha elfogynak a kettesek veszek 3-ast és kiderül az milyen lesz. Még csak 1 hónaposak vagyunk :)

Nem duci baba, csak combocskában erős, és úgy sajnálom, hogy mindig megnyomja a gumi.

2014. okt. 31. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


én kislányom is erős combiban! Én nem is használtam 1es pelust, kettesből is max 2 csomagot, mindig igyekszem a nagyobbat h ne szorítsa neki annyira. Most pl 9 kg és a 7-14 kgos pelust használjuk. Amit látom h erősebben meglátszik a vonal akkor váltok nagyobbra, mert hát ugye kicsit mindegyik megszorítja mert ügye amúgy értelmetlen lenne.

2014. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy márkánként változik a méret, szóval a 7 kilós babámnak a dmes 3as szorítja a kis combját, viszont a libero 3as meg teljesen jó.

Szerintem a 3as még nagy lesz nektek, inkább próbálj meg más márkát.

2014. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hetes a kislányom és most kezdjük a 2-es pelust, most fogyott el az 1-es. Kislányom 4.1kiló, a 2-es pelus teljesen jó neki, Liberot használunk. Igaz, nem combos, de megnyomja neki is a gumi. Próbáld ki a 3-as pelust, veszteni valód nincs mert azt még eltudjátok később is használni ha most nagyon nagy lenne.

Amúgy szerintem nagy lesz. Kislányomnak a 2-es bőven köldök fölé ér, nekünk tutti nagy lenne a 3-as.

2014. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!