Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit adott a babájának,...

Ki mit adott a babájának, hogy jobb legyen az étvágya?

Figyelt kérdés

Már hetek óta nem eszik a 16 hónapos lányom. Már aggódom nagyon. Addig nagyon jól evett. 3 hete kb pedig egész nap pár kanál ételt eszik csak.

A védőnő javasolta a multivitamint. cebion 2x multit kezdtem el, de nem tudom mennyi idő múlva kellene hatnia hogy javuljon az étvágya. Hallottam még a Vitacolanról is. Melyik a jobb? Vagy más ötlet?

Homeos bogyón is gondolkoztam. Ez valakinek bevált? Előre is köszönöm.



#Vitacolan #étvágy fokozás #Cebion 2x multi #Homeós bogyók #ki mit javasol
2014. nov. 1. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, próbálom rövidre fogni, szóval amíg a kisfiam szopizott eléggé lassan haladtunk a hozzátáplálással, evett ő mindenből, amit adtam neki, csak nem túl sokat, aztán mikor már nem volt szopizás, javult a helyzet, már jobban evett egy kicsit, de még mindig nem volt az igazi, bár a súlya azért egész szépen gyarapodott, idén aug. 25. óta adok neki béres cseppet és cebion c-vitamint, mert szept végén kezdtük a böcsit, kis immunerősítés célzattal és azóta olyan étvágya van, hogy ihaj! :-D nagyon jól eszik, a bölcsiben is mindig mondják, ebből kiindulva én a béres cseppet mondanám, hogy add neki, próbáljátok ki, azt hiszem úgy van, hogy 10-20 kg között, napi 10 csepp két részre bontva 10 csepp c-vitaminnal együtt, szintén két részre bontva, remélem beválik :-)
2014. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves fiam is Béres cseppet kap kb. 4 hónapja, mert alig evett és szinte semmit sem gyarapodott. Azóta jelentősen javult az étvágya és szépen szedett is magára. Nálunk egy hónap múlva kezdett el javulás mutatkozni.
2014. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vitacolan
2014. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, ezt elég hülyén írtam le, szóval egyszerre 5 csepp béres és 5 csepp c-vitamin, kérdeztem gyógyszerészt és nem lehet egyszerre odaadni a bérest, mert megterheli a veséket
2014. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vervetel. Ha minden ertek rendben, akkor felesleges piszkalni, ilyen az etvagya es ennyi.
2014. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kislányomnak a Vitacolan vált be.

A kisfiam is rossz étvágyú. Neki is vennem kell.

2014. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet vashiány,vidd vérvételre!
2014. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Béres Cseppet én is próbáltam. De nem hozott nagy változást. És pl a Vitacolant vagy a Cebion multit lehet a Béres Cseppel adni?
2014. nov. 2. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!