Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elméleti kérdés, Te milyen...

Elméleti kérdés, Te milyen gyakran és mennyi időt?

Figyelt kérdés

Fiktív kérdés :)

Ha lenne egy teljes egészében másolatod, aki ugyanolyan külsőleg és belsőleg, mint Te (tehát van tejcid, tejcije is van a ciciben:) ) és ugyanúgy is viselkedne a különböző helyzetekben, mint Te..

Akkor milyen gyakran és mennyi időre adnád át neki a stafétabotot míg Te kikapcsolódsz a baba mellől?


2014. nov. 1. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
húúúúúúúúú.......ma tuti egész éjjelre és aludnék ameddig jólesik:)))))
2014. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Amikor már nagyon ki vagyok merülve és aludni akarnék. Egyébként fogjuk rá hogy jól bírom de egy ilyen klón jól jönne a szekrénybe. :D
2014. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Semmikor. Van a gyerekemnek apja, ő is foglalkozik vele és a nagyszülők közül is van olyan, akire rá lehet bízni, ha szükség van rá.
2014. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Halistennek nem vagyok egomanias, ugyhogy egy masodpercre se. Apa, nagyszulo, barat, bebiszitter tokeletes erre a feladatra. Beteges az elkepzelesed
2014. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
tejci?
2014. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

amikor elfogy a tej, fejhetné(nem szoptathatná) a klón, így nem kellene pótolni :)


habár fürdetést egyszer kétszer elvállalhatná (ekcémától szét van repedve a kezem, masszírozni sem tudom a babát, és féltem a kis bőrét . habár akkor a klón is ekcémás lenne..

2014. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Tok jo lenne;).szerintem napi egy orara siman.bar egy nagymama is megfelelne.,de az egyik messza vanma masikat meg nem igazan erdekli....
2014. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Havonta egy teljes napra:))
2014. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

"Az üzenet küldője: dellhusa

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 19:28

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Elméleti kérdés, Te milyen gyakran és mennyi időt?

"Halistennek nem vagyok egomanias, ugyhogy egy masodpercre se. Apa, nagyszulo, barat, bebiszitter tokeletes erre a feladatra. Beteges az elkepzelesed"

Az üzenet szövege: Neked meg ratyi a fantáziád :)"


Udvozlom edesanyadat, gratulalok neki, hogy milyen okos, intelligens embert nevelt beloled.

2014. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, köszi anyám is üdvözöl téged :)) Azért kaptál privit, mert nem akarta szétoffolni a kérdést.. Minden esetre elgondolkodtató, hogy egy ilyen kérdésre azt írod, hogy beteges, mikor oda van írva, hogy fiktív.. tulajdonképpen szerinted akkor nem a fantáziád silány? :) és az, hogy erre anyámat üdvözlöd.. hmm. sajnálom a lelki világodat, biztos car az életed..
2014. nov. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!