Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a legfontosabb...

Mik azok a legfontosabb dolgok, amik kellenek egy babának?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz anyagi körülmények között élünk és nem tudok mindent megvenni, szóval valaki segítene mik a legfontosabb dolgok a babának? (első baba)
2008. aug. 13. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Legfontosabb az étel... Könnyű dolgod lesz,ha tudod szoptatni. A gyógyszereket mindenféleképpen váltsátok ki,amiket a védőnő ír fel szülés után. Fürdetőt venni nem kell,mert azt is ír fel a védőnő,az elég olcsó is és nagyon jó,bár én a szagát nem szerettem,de mégis ezt használtam. Végülis a babakocsi nem rossz ha van,de nem olyan szükséges. A sógornőm mindig ölbe sétáltatta. Kiságy az legyen sztem,jó ha a baba külön alszik,legalább az elején. Én nem mertem hagyni,hogy velünk alaudjon... Esetleg még valami??? Segítek szívesen...
2008. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kiságy,egypár rugi,body,kiskád,zoknik,sapkák,textil pelenka,pelenka,ha tudsz szoptatni akkor is cumisüveg (teáztatni,vizet inni),és a gyerek orvos ír fel receptre dolgokat.hirtelen ennyi
2008. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bababizományiba nézz körül, én is egy csomo mindent ott vettem meg a picinek.textilpelust, höméröt, kistakarot én ujat veszek nem is olyan drága ujonnan.body, ágynemü, kiskád,zokni,rugi,ilyesmi kell a babának és ezeket bizibe nagyon olcson meg tudod venni. ha van még kérdésed privibe is irhatsz, segitek!
2008. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én body-t,rugit például turiban vettem. Pár száz forintért jó néhány darabot tudsz venni. A Vaterát és a Tesz-Veszt szoktam még nézni,itt is ki lehet fogni jó áron dolgokat. Vagy kérdezd meg a védőnőt hátha tud segíteni. Mi így vettük a kiságyat kókuszmatraccal pelenkázó feltéttel 10ezerért.Boltban csak a matrac 8-9 ezer...
2008. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!