Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anyának tartanátok aki...

Rossz anyának tartanátok aki másfél év után kér egy éjszakát a nagyitól?

Figyelt kérdés
Ha másfél évig nem volt ilyen...és kimerült vagyok már nagyon...tudom nem illik ilyet. Igazából arra is gondoltam hogy nappal kérem meg hogy vigyázzon rá mert "valami dolgom van" és addig aludnék egyet. Nagyon ciki? Ti megcsinálnátok? Nem aludtam 4 óránál többet másfél éve, de a 4 is ritka.
2014. nov. 3. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz anya, hanem hulye, hogy eddig nem kerte... nincs a gyereknek apja se, aki neha felvalthatna?
2014. nov. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled! Csak nekem 3 gyerek van és sajnos senki nem sefit hiába kérem. Ha neked van segitséged akkor kérd meg a nagyit, és pihizz egyet. Ettől te még nagyon jó anyuka vagy
2014. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz anya!en orulbek ha lenne olyan akire ra tudnam bizni.pihend ki magad,a gyereknek is jobb lesz ha te kipihent vagy.
2014. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már 6 hósan ráhagytam néha a mamára. Igaz, hogy az éjszakai etetésről, kelésről is leszoktattam őket.
2014. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont másfél éves volt a kisfiam, amikor először a nagyinál aludt. Ő hál'istennek nagyon jól alszik éjjel, amióta nem szopizik, tehát mi nem a kimerültség miatt kértük a nagyit, hanem ki akartuk próbálni, hogy bírja nélkülünk. Imádja a nagyiját, egy pici sírás sem volt, szépen aludt. Szval ilyen céllal sem megvetetndő az, ha valaki másfél év után 'lepasszolja' a gyerkőcöt, hiszen olyan személlyel van, aki a szülei után a legközelebb áll hozzá. Te ráadásul nagyon ki vagy merülve, rád fér a pihenés, ne legyen lelkiismeret-furdalásod! Ha ismeri a nagyiját, közel állnak egymáshoz, megbízol a nagyiban, akkor nem lesz semmi gond. Te pedig kialhatod magad.
2014. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elobb is kerhetted volna. Az en anyukam mar kb 8 honapos koruk ota bevallalta 1-1 ejszakara, egy evesen mar "hosszu hetvegeztek".


Mindenki imadta, anyukam orommel babazott, a gyerekek elveztek a nagyival toltott idot en meg pihentem.

2014. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor én rettenetes rossz anya vagyok, mert én hat hónaposan hagytam ott először egy éjszakára anyukámnál. igaz én nagyon nehezen aludtam el az izgalomtól, de ők tök jól érezték magukat.
2014. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves, még soha nem adtuk oda, se nappal, se éjszaka, de a férjemmel mi felváltva csináljuk a gyereknevelést és ellátást is. Nem kelek minden éjjel, ahogy ő sem. Felváltva pedig ketten azért elbírunk vele, amúgy sem extra nyűgös, szerencsénk van. Ha neked nem ilyen az életed, fáradt vagy, miért ne tehetnéd meg? Szerintem nem ettől leszel rossz vagy jó anya.
2014. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
én már 2 hónaposan ott hagytam mamánál mert programunk volt... most 7 hós de azóta még 2-szer ott aludt már a mama kérésére...
2014. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom, hogy máfél év után jut eszedbe ez az ötlet, már előbb le kellett volna kicsit passzolnod a gyerkőcöt, hogy fel tudj töltődni picit.

Másfél éves a kisfiam, már kb 10-15ször aludt anyuéknál, először fél évesen. Amúgy heti egyszer elviszik magukhoz 4-8-ig, addig is ki tudunk kicsit kapcsolódni.

Mindenképp vidd el a nagyihoz és pihenj kicsit.

2014. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!