Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó így ez a napirend 12 hetes...

Jó így ez a napirend 12 hetes babának?

Figyelt kérdés

8-kor ébred, aztán reggeli

8-9-ig játék

9-kor séta, közben elalszik

10-kor kis adag tápszer, hogy kihúzza délig (sajnos tápszeres)

délben nagyobb mennyiség (ebéd)

aztán játék elálmosodásig

kb 1-kor alvás 3-ig

3 kor evés, aztán játék egyedül (játszószőnyegen elvan 1-2 órát, majd felveszem és kb 1 óra kézbenlét éneklés, vagy kendő és porszívózunk, pakolunk

6-kor újra evés, utána séta és alvás kb 7-fél 8-ig

8-kor fürdés, játék, majd...

...9-kor evés, 1 óra éneklés, altatósabb szórakoztatás

10-kor alvás.

Még nem jön össze mindenhol, itt-ott megcsúszunk, de ezt próbálom erőltetni. Elvárhatom, hogy kb. egy hónap alatt szépen rászokjon, ha mindig e szerint altatom, sétáltatom, etetem?


2014. nov. 3. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-Es vagyok, csak a vedono miatt ne tedd:-).. ha erzed h a baba igenyli akkor el lehet kezdeni, de sztem meg korai. En az estehez ragaszkodok csak, de az sem konkret idopont csak annyi, h szopi utan 7-8korul furdes, torna, olajozas.., utana kis jatek, enekles es 10korul altatas,11korul alszik..
2014. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, bár a 10 órás fektetés szerintem is késői, de ha nektek így vált be és megfelelő, akkor ez a ti dolgotok. Az én fiam is aludt már este 8-kor ilyen idősen (és most is, 2,5 évesen) és 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, szóval, amit az egyik válaszoló írt (hogy éjfélkor enni akar, ha 8-kor fekteted), az azért nem igaz.
2014. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!