Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiétel vagy otthon...

Üveges bébiétel vagy otthon készített kaja? -melyiket adod a babádnak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak az "oviban úgysem fog bio kaját kapni" véleményekhez fűzném hozzá, hogy ez bölcsi meg ovifüggő. Több olyan ovit is ismerek, ahol teljes kiőrlésű lisztekből készítenek ételeket, bio zöldséget és gyümölcsöt adnak a gyerekeknek.


Egyébként a kérdésedre válaszolva, én főleg olyanokat vettem meg üvegesben, amiket én sosem vagy csak nagy ritkán főzök. Illetve utazáshoz nagy segítség.

2014. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindig én főzök neki. Nagyon ritkán kap üvegeset, ha nincs lehetőségem főzni, akkor Kecskemétit szoktam.
2014. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Általában én főzök neki, de mindig van itthon üveges vésztartaléknak. Meg vettem több gyümölcsös bébiételt és azt szoktam neki vegyíteni almával, joghurttal, túróval, mert így télen alig van gyümölcs, banánt nem kaphat mindig, narancs, mandarin, kivi kilőve és én nem voltam olyan előrelátó, hogy fagyasszak le neki nyárról, mert bele sem gondoltam, hogy télen kezdem a hozzátáplálást...:( Szóval vegyesen kap házit és üvegest is. Mindkettőt szereti.
2015. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!