Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikulásra mit vegyek 8 hónapos...

Mikulásra mit vegyek 8 hónapos babámnak? Ki mit vesz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Kb mint mindenre, erre is igaz: most alakítod ki a szokásokat, mint az étkezésben, mit szeretnél később? Mit eszik már? Akarsz-e később sok édességet, műkaját adni neki, vagy egészséges ételt? Tucatjátékot vagy eredetit? Neki vagy a világnak, környezetnek? Fényképnek vagy az ő élményének? Ezekre keress választ magadban. Én nem emlékszem, mit kapott, de egy hónappal előtte biztos nem erre gondoltam. Pld egy almába szurkálnék pár szegfűszeget vmi süni alakra, aztán együtt megennénk, vagy varrnék vmi kézbefogható mikulásfigurát, énekelnék, mondókáznék vele.
2014. nov. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hűű elso, ez aztan a szupimamis komment... :-D

En valami aranyos 'tucatjatekot' veszek neki, aprosagot ami kreativ.., es mondjuk tejbegriz vacsira, vagy ilyesmi csoki helyett.

Nem kolesgolyot es mondokat kap, de mindenki mas :-D..

2014. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hat en a 10 honaposomnak nem veszek semmit :-) Majd jovore alakitom a szokasait amikor mar fel is fogja, h mi van. Mikulasra csak edesseg jar nalunk, csoki stb. nem kolesgolyo :-D Biztos szar anya vagyok de en igy nottem fel, es meg elek es egeszseges vagyok! :-D
2014. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányunk Mikulás napján látta meg a napvilágot! :) Nem egyszerű azóta ez az ünnep. :D Az első ajándéka egy porcelán,fehér ruhás Mikulás figura volt,azóta is ott díszeleg a polcon,és ahányszor ránézünk,előjönnek az emlékek, az első mikulásáról,amikor konkrétan a világra jött. A többi gyerekünknek általában gyümölcsöt,és valami jó kis fejlesztő játékot hozott a Miku,természetesen piros zacskóban,ablakba téve,ahogy kell! :D valahogy ez a rituálé kell,úgy ahogy kedves első,azok a fotók is,mert az emlékeket szeretjük megörökíteni is,mert többet első ..de második .. stb... Mikulása nem lesz egy gyereknek.És olyan gyorsan elröppennek az évek...most szültem a lányomat,és már kamaszodik...hová lett 13 év? :O És igen, a fotó kedvéért is,kell az a piros zacskó,és a kis csizma,ha ért belőle valamit az a pár hónapos gyerek,ha nem. Szóval tucat játék+gyümölcs a mi verziónk! :D
2014. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős korukban a Baby Lego játékokból vettem a gyerekeknek, ezekkel hamarosan tud majd játszani, illetve az enyémek már játszottak vele ilyenkor. Ezenkivül mikuláscsomagot, és nagy mikulásfigurákat is kaptak.
2014. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gyümölcs


én később kezdtem el a mikulást ünnepelni velük

2014. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is pont ennyi idős volt tavaly Mikuláskor. Én csak a rituálé miatt tettem az ablakba neki csomagocskát. Az ennyi idős gyerek kíváncsi már, érdeklődve pakolászta ki a zacskót, volt benne plüss ujjbáb, mandarin (azt szereti), plüss Mikulás baba, egy-két szaloncukor dísznek (azt nem ette meg persze).
2014. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bébiételt raktam a csomijába,gyümölcsöt és babakekszet.
2014. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!