Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem iszik meg semmit a...

Miert nem iszik meg semmit a fél évesem? Mit adjak neki mar?

Figyelt kérdés
Kislanyom lassan fel eves, tapszeres plusz kap mar gyumit meg fozeleket is.az a gondom h se vizet se teat se baba uditot nem hajlando meginni...nem szomjas?de hat kell neki a folyadek nem? Ti babatok mit iszik?

#Baba.itatas
2014. nov. 5. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Anyatejes, vizet egyéves kora után kapott, addig csak cici és pépes, később darabos étel, félévesen elég neki a tápszer.
2014. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
sztem ha nem iszik nem szomjas. tudja ő,h. mire van szüksége. kínálgasd,azzal ne hagyj fel,de ne aggódj,iszik,ha szomjas.
2014. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azert ha mae nem csak tapszert kap hanem rendes etelt , szerintem kellene innia. En kunalgatnam idonkent neki.
2014. nov. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szomjas. Az én fiam is tápszeres volt és csak akkor kezdett el igazából inni, mikor már rendes ételeket kapott.
2014. nov. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem iszik szinte semmit. Mindig kínálgatjuk, pár kortyot néha elfogad és ennyi. Ha szomjas lenne, inna. Nem idegeskedek ezen. Azért azt megkérdezném, akik szerint innia kell, azok mégis mit csinálnának a gyerekkel? Nem tudom beletölteni mint libatömésnél. Nem hiszem, hogy direkt szivatja magát a gyerek, és szomjas, de csak azért sem iszik. Majd ha tényleg szomjas lesz, inni fog. A gyerekorvos is annyit mondott, hogy kínálgassuk, mást nem tudunk és nem is lehet tenni.
2014. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idos, muszaj itatnunk, egyebkent szorulasa lesz. Csoros pohar es vizezett almale megy csak le.
2014. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem az innivalókkal, hanem az ivás módjával van problémája. Én kipróbálnék több fajta csőrös poharat: kemény csőrűt, szilikon, latex... Sima poharat, sportkupakot, vagy ami eszedbe jut még :) Valami hátha megtetszik neki.

Az én fiam "almalét" iszik: az almagerezdeket megfőzöm vízben, és ezt a vizet kapja lehűtve. Szereti! próbáld ki, de másmilyen gyümivel is lehet pl. körte.

2014. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen. 2 hete fedeztük fel, hogy a "babamosoly" nevű teát megissza. Ugyan hasfájásra van (keserű- édes kömény), de max nem fog fájni a hasa :) Gond nem lehet belőle.
2014. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
AZ én fiam sem ivott semmit ettől függetlenül mindig megkínáltam, 4 hónaposan elkezdett pépezni és inni is azóta vedeli a felforralt csapvizet de csakis a pépjei mellé.
2014. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...hát a kinálgatással nem hagyok fel, kitartó leszek és probálgatok hátha valamit elfogad elöbb utobb, csak féltem hogy vmi baja lehet...szorulása nincs egyebkent, minden nap normál széklete van....viszont abban lehet valami ha szomjas lenne csak meginna valamit.szép napot
2014. nov. 5. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!